Wracamy do tematu hulajnóg elektrycznych i tego, że przepisy zabraniają przewożenia takim pojazdem pasażera. I oto w poniedziałek (22.06) chwilę przed północą policjanci zauważyli dwóch mężczyzn jadących hulajnogą al. Tysiąclecia.
Po ich zatrzymaniu okazało się, że kierujący nią 19-latek jest pijany. Wynik badania alkotestem to 1 promil alkoholu. Mężczyzna został ukarany mandatami m.in. za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości (2500zł) oraz przewożenie pasażera 300 zł.
Hulajnoga docelowo trafiła na policyjny parking.
nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu










