Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Konkurs plastyczny „BEZPIECZNI W RUCHU DROGOWYM”

03.05.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wzorem lat ubiegłych Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu po raz piąty organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych klas 0 – III pt. ”BEZPIECZNI W RUCHU DROGOWYM”. Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej o tematyce związanej z bezpieczeństwem ruchu drogowego, dowolną techniką na formacie A-3 lub A –4. Prace należy złożyć w terminie ostatecznym do dnia 20.05.2004 r. w siedzibie Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przy ul. Królewieckiej 106. Autorzy najlepszych prac zostaną wyróżnieni dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Tradycyjnie 12 prac zostanie opublikowanych w kalendarzu na następny rok. Dodatkowym elementem konkursu jest możliwość zaproszenia na spotkanie z dziećmi policjantów ruchu drogowego.
W dotychczasowej historii konkursów wykonano ponad 1300 prac plastycznych, z których co roku, 12 najciekawszych prac było opublikowanych w kalendarzu na następny rok.
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7524490356445