Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Zamówił spawarkę a dostał lutownicę

25.01.2024, 08:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Zamówił spawarkę a dostał lutownicę
REKLAMA

Sytuacja była dokładnie taka jak w powyższym tytule czyli: zamówił firmową spawarkę a otrzymał niefirmową lutownicę. Co więcej, zamawiający nie miał możliwości zwrotu towaru ani kontaktu ze sprzedawcą. Mężczyzna poczuł się oszukany i zgłosił sprawę na policję.


Sytuacja miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Pewien elblążanin zamówił przez internet spawarkę znanej firmy za którą zapłacił przelewem blik. Zdziwił się gdy odebrał i rozpakował towar bo paczka zawierała tanią lutownicę czyli zupełnie inny towar niezgodny z opisem. Problem był w tym, że mężczyzna nie mógł zwrócić towaru nie miał także kontaktu ze sprzedającym. Sprawa trafiła na policję.


Portale sprzedażowe zwykle posiadają sposób na zabezpieczenie takiej transakcji. W niektórych przypadkach dopiero jak potwierdzimy zgodność towaru to sprzedający otrzymuje pieniądze. Trwa to zwykle 1 dzień dłużej jednak transakcja jest dużo bardziej bezpieczna niż przelanie pieniędzy bezpośrednio sprzedającemu i oczekiwanie na paczkę. Pamiętajmy o tym.

 


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Anna
  Czwartek, 25.01

  Następnym razem o pracy policji która na łamanie obowiązującego prawa nie podejmuje interwencji tłumacząc się absurdalnymi przepisami.

 2. 2
  0
  ~ hihot losu
  Czwartek, 25.01

  To podobnie jak wyborcy trzeciej drogi. Nie chcieli Kaczyńskiego i Tuska a po wyborach okazało sie ze trzecia droga łączy się z PO. Niezle wydymani, wyborcy trzeciej drogi sa w szoku jak ich wydymano.

 3. 3
  +1
  ~ Ppp
  Czwartek, 25.01

  A może coś o parkowaniu w koło katedry

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92929100990295