Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Dzień kandydata w Elblągu - zapraszamy!

20.04.2023, 09:44:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dzień kandydata w Elblągu - zapraszamy!

Już we wtorek, 25 kwietnia, odbędzie się spotkanie z cyklu "Dzień kandydata". W godzinach od 10.00 do 14.00 każdy zainteresowany służbą w Policji może dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, skorzystać z rad policyjnych instruktorów, a przede wszystkim sprawdzić się na… torze sprawnościowym, który jest jednym z etapów podczas rekrutacji do służby w Policji.

 


Tor sprawnościowy oraz punkt informacyjny będą znajdowały się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu. Osoby, które będą chciały spróbować swoich sił na torze sprawnościowym muszą stawić się pomiędzy godz. 10.00 a 13.30 i mieć ze sobą wygodny strój sportowy oraz obuwie na zmianę. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. w Elblągu.


- Przedsięwzięcie jest skierowane do osób, które chcą dostać się do Policji, przygotowują się do testów a nie mają możliwości sprawdzenia się na torze, poznania jego specyfiki – mówi nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu. – Taki cykliczny Dzień Kandydata jest organizowany raz w miesiącu w Olsztynie. Zaprosiliśmy też instruktorów z KWP w Olsztynie, którzy oceniają kandydatów podczas testów w procesie rekrutacji.


Ważne!


Kandydat, którego stan będzie wskazywał, że znajduje się pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie (innego odurzającego), nie zostanie dopuszczony do ćwiczeń ruchowych. Przystępując do części sprawnościowej, wskazane jest posiadanie ubezpieczenia NW (tj. od następstw nieszczęśliwych wypadków) obejmującego okres, w którym zawiera się w/w termin spotkania. Komenda Miejska Policji nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu doznany w trakcie wykonywanych ćwiczeń fizycznych.

 

 

Link do filmu: test sprawności fizycznej

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0944490432739