Sobota, 3.06.2023, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Kierowca z 2 promilami i bez uprawnień

07.02.2023, 08:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kierowca z 2 promilami i bez uprawnień

Policjanci z Pasłęka zatrzymali pewnego 28-latka, który kierował vw passatem. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie alkotestem potwierdziło przypuszczenia, że mężczyzna jest pijany.


Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę w Pasłęku. Wynik badania to blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo w trakcie kontroli wyszło, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania autem.


Policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie za popełnione przestępstwo (kierowanie pod wpływem alkoholu) oraz wykroczenie (kierowanie bez uprawnień)


28-latkowi może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów na czas określony przez sąd.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ TeofilSkorupa
  Wtorek, 07.02

  Może ten człowiek zrozumiał zbyt dosłownie tak teraz aktualne hasło robta co chceta? Na jego miejscu trzymał bym się tej linii obrony a jak trafi na miłośnika wolnych sądów to na pewno mu daruję.

 2. 2
  +1
  ~ celina
  Wtorek, 07.02

  Gdyby PiS realizował w praktyce przepisy kodeksu karnego to ten pan poszedłby do ciupy na 2 lata i szybko skończyliby się naśladowcy . Ale ponieważ nie chce drażnić swojego elektoratu przed wyborami to pijani kierowcy będą w praktyce nie karani ,a ilość punktów sprzedaży alkoholu będzie rosła i jest największa w Europie

 3. 3
  --4
  ~ TeofilSkorupa
  Wtorek, 07.02

  Celina puknij ty się w głowę. Co PiS jest winien, że ludzie dają w szyję, kobiety zwłaszcza. Premier Kaczyński osobiście potępił pijaństwo.

 4. 4
  +3
  ~ widz
  Wtorek, 07.02

  ~ TeofilSkorupa-puknij sie w głowe.pis jest winien wszelkiemu złu na tym świecie.

 5. 5
  0
  ~ R. Kalisz
  Wtorek, 07.02

  Wyrok powinien być taki łagodny jaki otrzymała żona Kalisza, prawo jest dla wszystkich jednakowe. Sądy dla swoich mają niższe wyroki tylko brać przykład.

 6. 6
  --1
  ~ R. Kalisz
  Wtorek, 07.02

  Wyrok powinien być taki łagodny jaki otrzymała żona Kalisza, prawo jest dla wszystkich jednakowe. Sądy dla swoich mają niższe wyroki tylko brać przykład.

 7. 7
  +2
  ~ Roman
  Wtorek, 07.02

  Do TeofilSkorupa : w ślady twórcy powielanego przez Ciebie powiedzenia (zapewne chcesz je utrwalić u młodzieży nie znającej tego) poszedł onegdaj sam Jarosław Kaczyński, twórca powiedzenia "PALTA, CZYM CHCETA". Część narodu (posiadającego piece), posłuchała wezwania. No cóż... .

 8. 8
  --2
  ~ Normalna
  Wtorek, 07.02

  Niech się nie boi, może trafi na niby sędzię co dała fajny wyrok Kaliszowej💪💪💪

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4248359203339