Środa, 18.05.2022, Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Jeździł bez prawa jazdy bo uznał, że jest mu zbędne. Sąd go srogo ukarał

03.11.2021, 08:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jeździł bez prawa jazdy bo uznał, że jest mu zbędne. Sąd go srogo ukarał

Pewien 33-latek przekonał się o tym, że pomysł jeżdżenia autem bez prawa jazdy może go drogo kosztować. Mężczyznę zatrzymano pod Elblągiem i skierowano wniosek o ukaranie. Sąd skazał go na grzywnę w wysokości 3000 złotych.


Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w grudniu 2020 roku w podelbląskiej miejscowości Kazimierzowo. Kierował skodą na warszawskich numerach rejestracyjnych. W trakcie kontroli okazało się, że 33-latek nie posiada prawa jazdy i nie, że zostawił je w domu a po prostu nie posiada uprawnień do kierowania autem. Policjanci sporządzili wniosek do sądu o ukaranie. Ten skazał go na 3000 złotych grzywny.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ MALINA
  Środa, 03.11

  Będzie jeszcze drożej Cwaniaki.

 2. 2
  +6
  ~ SUPER
  Środa, 03.11

  Zabrać takiemu samochód i na licytację a pieniądze przeznaczyć na rogie operację dla dzieci. Karac jeszcze bardziej i to dotkliwie.

 3. 3
  --5
  ~ Ksiądz
  Środa, 03.11

  A moim zdaniem trzeba ludziom wybaczać i dawać im kolejne szanse, aż się poprawią. Nie można karać ludzi, ich przeprosiny powinny nam wystarczyć i załatwić sprawę.

 4. 4
  --3
  ~ marian
  Środa, 03.11

  Jeżeli jechał prawidłowo , to nie powinen być karany , dlatego ,że prawo jazda nie jeżdzi tylko osoba , która potrafi prowadzić pojazd b, dobrze i z godnie z kodeksem drogowym Tłumaczenie tego kierowcy było słuszne .

 5. 5
  +2
  ~ I co jeszcze
  Środa, 03.11

  Łeb takiemu rozwalić to mało.

 6. 6
  +4
  ~ gbf
  Środa, 03.11

  Kurs uczy jedynie podstaw i umiejętności zdawania egzaminu. A to ostatnie i tak jest loterią, bo foch egzaminatora lub zdarzenie losowe typu rowerzysta znienacka wyjeżdżający zza krzaków (których u nas cała masa) i nie zdasz. Później mamy masę kiepskich kierowców... Znałem taksówkarza, który przez wiele lat jeździł bez tych uprawnień.

 7. 7
  +3
  ~ Fakir
  Środa, 03.11

  Zdecydowanie większe kary powinny być za jazdę po alkoholu lub narkotykach czy z nadmierną prędkością. Jeżeli jechałprawidłowo to pół biedy, może faktycznie spowiedź, pokuta i roboty publiczne wystarczą.

 8. 8
  0
  ~ Edek
  Środa, 03.11

  Do tych "wyrozumiałych " obyście nie musieli trafić w ręce lekarzy samouków !!!!

 9. 9
  +2
  ~ Fakir
  Środa, 03.11

  do Edek: To było nawiązanie do wypowiedzi Księdza, rutyna również często zabija , na drogach i w szpitalach. Jednak tak poważnie, to preferuję podbudowę teoretyczną i dopiero praktyczne pogłębienie wiedzy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.15114402771