Sobota, 21.05.2022, Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Policyjna Akcja Znicz 2021

02.11.2021, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Policyjna Akcja Znicz 2021

To był pracowity czas dla służb pełniących dyżury w związku z czasem Wszystkich Świętych na drogach Elbląga i powiatu elbląskiego pojawiła się większa liczba policyjnych patroli i to nie tylko w okolicach cmentarzy.


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w ciągu trzech dni przebadali na zawartość alkoholu ponad 500 kierujących. Obsłużono 30 zdarzeń drogowych (kolizje) zatrzymano 5 nietrzeźwych kierujących oraz 5, którzy kierowali mimo orzeczonego wobec nich sądowego zakazu.


W niedzielę przy ul. Mazurskiej w Elblągu policjanci zatrzymali patrolowo-interwencyjni zatrzymali do kontroli drogowej samochód kia rio, którym kierował 27-latek. Badanie alkotestem wykazało u niego ponad pół promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania autem.


Również w niedzielę przy ul. Bohaterów Westerplatte w Pasłęku policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli volkswagena. Kierujący nim mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Policjanci w trakcie kontroli wyczuli od kierującego zapach alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 1,06 promila alkoholu w organizmie.  


Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.Warto przypomnieć, że tegoroczne działania w ramach Akcji Znicz zaplanowano do 2 listopada. Policjanci przypominają, więc o zachowaniu szczególnej ostrożności na drogach w czasie powrotów.


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Człowiek jest tylko człowiekiem, nawet w mundurach
  Wtorek, 02.11

  Cykac fotki to policajtom redaktorzy umiq ale żeby wpaść na pomysł zawieźć im kanapki, może ciepłą herbatę to nie wpadli na to.

 2. 2
  +4
  ~ KłapaczKrokodyl
  Wtorek, 02.11

  Pochwal się nam zatem, ile kanapek i herbatek z termosu otrzymali od Ciebie Panie i Panowie w mundurach. Tylko nie bądź kłamczuszkiem-Mateuszkiem, bo tyle, co on rozdał, to nikt nie widział! ;)

 3. 3
  --8
  ~ Do Człowiek jest tylko człowiekiem, nawet w mundurach
  Wtorek, 02.11

  Policja nie zasługuje na naszą ślinę, a co dopiero na nasze jedzenie. Niech głodują i zdychają policyjne mendy

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96734690666199