Poniedziałek, 17.01.2022, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Wpadł w złość, bo próbowano go zatrzymać gdy wynosił towar

20.10.2021, 13:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Wpadł w złość, bo próbowano go zatrzymać gdy wynosił towar

62-letni mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Wcześniej próbował wynieść ze sklepu dwie butelki piwa. Gdy pracownik sklepu próbował go zatrzymać ten wpadł w złość i doszło do szarpaniny. Mężczyznę zatrzymał wezwany na miejsce patrol policji.

 

Było chwilę po godzinie 19.00 gdy pewien 62-latek postanowił wybrać się na krótkie zakupu do jednego z samoobsługowych sklepów przy ul. Nowowiejskiej. Tam zabrał z półki dwie butelki piwa i skierował się do wyjścia. Sytuację tę zauważył jeden z pracowników sklepu i stanął na drodze 62-latka. Po krótkiej wymianie słów ten wpadł w złość i aby utrzymać się w posiadaniu zabranego towaru zaczął szarpać się ze wspomnianym pracownikiem. Na miejsce wezwano policję. Patrol zatrzymał 62-latka. Mężczyzna resztę tak rozpoczętego wieczoru spędził w policyjnym areszcie. Rano usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Za taki czyn Kodeks Karny przewiduje kare od roku do nawet do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

Kradzież rozbójnicza – to przestępstwo polegające na użyciu przemocy wobec osoby lub groźby jej natychmiastowego użycia, albo doprowadzeniu człowieka do stanu bezbronności lub nieprzytomności w celu utrzymania się w posiadaniu rzeczy bezpośrednio po dokonaniu jej kradzieży.

 

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ osiem
  Środa, 20.10

  podajecie co grozi , to kazde dziecko wie .ale nie wie ,jak w realu będzie ten pan w okresie przedemerytalnym będzie ukarany i kiedy . Sprawa niby prosta , ale przecież wyborcy PiS są pod ochroną .

 2. 2
  --1
  ~ Historyk
  Środa, 20.10

  Do osiem: ta liczba to chyba twoje IO biedny wyborców Platformy

 3. 3
  +1
  ~ yyy
  Piątek, 22.10

  A ja stawiam dolary przeciwko orzechom, że to istotnie był wyborca obecnie miłościwie nam panującej partii. Nie jest to twierdzenie bezpodstawne bo dziwnym trafem na wsi do której mam przyjemność czasem jeździć są podobne osobniki, które uważają, że Polska wstaje z kolan a Kaczyński to drugi Piłsudski. Przestałem już im tłumaczyć jak bardzo się mylą bo ich mózgi nie przyjmują do wiadomości rzeczowych argumentów tylko twierdzą, że jest tak jak mówili w TVP. Oto największa wada demokracji.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1455101966858