Piątek, 27.05.2022, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Nie mieli maseczek a byli poszukiwani

12.04.2021, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Nie mieli maseczek a byli poszukiwani

Policjanci codziennie pełnią służbę na terenie Elbląga zwracając szczególną uwagę na przestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

 

W piątek podczas patrolowania miasta zauważono przy ul. Malborskiej mężczyznę bez maseczki. Gdy go wylegitymowano okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary. 29-latek miał niezapłaconą karę grzywny zamienioną na 105 dni pozbawienia wolności. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

 

Inny tym razem 21-latek został zatrzymany przez patrol policjantów dzielnicowych. Sytuacja z goła podobna tyle, że przy al. Grunwaldzkiej. Po sprawdzeniu danych mężczyzny okazało się że jest on poszukiwany do odbycia kary. Sąd skazał go na 4 miesiące pozbawienia wolności za kradzież. On również trafił do policyjnego aresztu skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ brawo
  Poniedziałek, 12.04

  hahaha, i bardzo dobrze, co za barany, teraz posiedzą sobie na koszt podatnika, mam nadzieję że w celi inni znajdą w nich pocieszenie

 2. 2
  +11
  ~ ob
  Poniedziałek, 12.04

  Wniosek. Warto nosić maseczkę.

 3. 3
  0
  ~ jasnowidz
  Poniedziałek, 12.04

  Sławomir Nowak wychodzi na wolność sypną kilka balonów i po krzyku Tak robią Sady najpierw zamykają ,żeby się zastanowił i pomyślał ,że należy sypnąć ł kilka balonów , bo inaczej paka 15lat . A tak jak będą wybory obojętnie gdzie kolesi wystawią go na pierwsze miejsce i koryto się ma .

 4. 4
  +2
  ~ BODZIO
  Poniedziałek, 12.04

  Sami się prosili,

 5. 5
  0
  ~ PB
  Wtorek, 13.04

  No tak, jak nie było nakazu noszenia maseczek, to przestępcy z chęcią ubierali maseczki, teraz jak jest nakaz to nie ubierają. Przemawia tu ich krnąbrna i bezczelna natura, zawsze na przekór. Tym razem mści to się na nich z czego należy się cieszyć.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.84256815910339