Wtorek, 13.04.2021, Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

W miniony weekend 5 kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość

01.03.2021, 15:00:52 Rozmiar tekstu: A A A
W miniony weekend 5 kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu 9fot. archiwum redakcji)

Policjanci z ruchu drogowego w Elblągu zatrzymali 5 kierowców. Każdy z nich przekroczył dwukrotnie dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Wszyscy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami. Policjanci ostrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków.


Kontrole prędkości miały miejsce na terenie Elbląga i drogach podmiejskich. Rekordzista został zatrzymany na ul. Mazurskiej w Elblągu. 22-latek jechał mazdą 109 km/h. Kolejne kontrole miały miejsce na ulicy Grunwaldzkiej i w podelbląskich Raczkach.


Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami. Policjanci ostrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych.

 

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ ANULUJ MANDAT
  Poniedziałek, 01.03

  Pomiary prędkości tym urządzeniem, widocznym na zdjęciu, są nie wiarygodne. Można spokojnie nie przyjąć mandatu. I co Pan na to panie rzecznik elblaskiej policji ? https://anuluj-mandat.pl/post/punkt-celowniczy-widoczny-w-wizjerze-radaru-ultralyte-lti-20-20-nie-jest-wcale-obrazem-promienia-lasera-orzekl-sad-w-zamosciu

 2. 2
  +1
  ~ ZAKANALAK
  Wtorek, 02.03

  Za małe kary dla PIRATÓW,Jest do 50km ,rozumiem 55-60 km ale nie 100 km/godz.

 3. 3
  0
  ~ ataksepisze
  Wtorek, 02.03

  Chyba Naczelnik WRD musi wystąpić o odznaczenia dla funkcjuszy za ofiarna służbę. Jak najmniejsze koszty bo paliwo nie palone. Zawsze pirata można złapać a jak coś wydmucha na alkomacie na to piękny wynik służby patrolowej. Tymczasem na ulicach naszych miast coraz więcej Grażek i Januszków gada sobie w najlepsze trzymając swoje telefoniki komórkowe przy uchu. Efektem tego często wykonują gwałtowne manewry, nie włączają kierunkowskazów przy manewrach i stoją na zielonym świetle. Oczywiście naszych funkcjuszy to nie interere bo trzeba trochę pojeździć najlepiej nieoznakowanym radiowozem i wypalić trochę paliwka. A w tym przypadku to i wynik jest i coś do mediów można wysłać. Policja jak zawsze na posterunku! Szacun.

 4. 4
  0
  ~ ataksepisze
  Środa, 03.03

  ~ ANULUJ MANDAT- słuszna koncepcja - bardzo ciekawa lektura linku. Chciałbym też zwrócić uwagę chociażby na załączone zdjęcie do artykułu. Widać na nim (lub też jest to jakieś zniekształcenie na fotce), że funkcjonariusz nie trzyma urządzenia pomiarowego idealnie w pozycji pionowej - być może odruchowo pochyla urządzenie w celu lepszego widoku przez celownik. I w kontekście lektury z linka również można zakwestionować poprawność użycia urządzenia, poprawaność odczytu mierzonej prędkości i legalność podstawy wystawionego mandatu karnego.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1337919235229