Piątek, 30.07.2021, Imieniny: Ludmila, Julita, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

W miniony weekend policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. Aż 3 z nich doprowadziło do kolizji drogowych

22.02.2021, 13:00:31 Rozmiar tekstu: A A A
W miniony weekend policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. Aż 3 z nich doprowadziło do kolizji drogowych

Podczas minionego weekendu policjanci z elbląskiej komendy zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. W sumie 3 nietrzeźwych spowodowało kolizje.  W tych zdarzeniach na szczęście nikt nie ucierpiał.
 

Weekendowym rekordzistą wśród nietrzeźwych kierowców okazał się 28-latek, który samochodem daewoo wjechał do rowu. Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Dymnik (gm. Rychliki). Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie i nie miał prawa jazdy.


Inny kierujący, który doprowadził do kolizji to 25-latek. Mężczyzna jechał fordem mondeo. Na ulicy Hetmańskiej w Elblągu zderzył się z mercedesem. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.


Ostatnim nietrzeźwym, który spowodował kolizję to 38-latek, który na drodze S7 w okolicach Pasłęka, stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w bariery ochronne. Mężczyzna kierował bez uprawnień. Miał 2 promile alkoholu w organizmie.

W sumie podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali aż 5 nietrzeźwych kierujących. Wszyscy odpowiedzą za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

 

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Oj słabiutko, słabiutko.
  Poniedziałek, 22.02

  Tylko pięciu nietrzeźwych kierowców w czasie weekendu. Wyjątkowo słaba skuteczność. Moim zdaniem minimum skuteczności na taki czas to 150 kierowców na podwójnym gazie.

 2. 2
  +2
  ~ Qwerty
  Poniedziałek, 22.02

  Opublikowac zdjęcia tych typów, bo inaczej to się nigdy nie skończy.

 3. 3
  0
  ~ witajcie w klubie
  Wtorek, 23.02

  Cie licho, pijusy! bierzcie przykład z odkażonego harleyowca - zrobił wszystko tak jak wy, ale nie dał się złapać, ukarać i płyt chodnikowych słuchał sam. Ma kumpli więc nawet medycy nie zgłosili tak znaczącego uszkodzenia ciała. Bierzcie odkażalnik, ale wzorujcie się na prekursorach :).

 4. 4
  0
  ~ ZOFIA
  Wtorek, 23.02

  Prokurator,może Sędzia pokazywać Zdjęcia tych po kilichu,WSTYD większy niż kara,

 5. 5
  0
  ~ Jaś Fasola
  Wtorek, 23.02

  A ja po raz setny powtarzam. Tylko publiczna chłosta dla kierujących pod wpływem alkoholu i zażyciu narkotyków, może coś w tej materii poprawić. A jaka by była przy tej okazji uciecha i atrakcja no i satysfakcja dla oglądających taką atrakcję.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.