Wtorek, 2.03.2021, Imieniny: Halszka, Helena, Radoslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Groźna kolizja pod Elblągiem. Samochód dachował

19.01.2021, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Groźna kolizja pod Elblągiem. Samochód dachował
Fot. elblag.policja.gov.pl

Pod Elblągiem doszło do groźnej kolizji. Dachował samochód, w którym podróżowało pięć osób. Kierująca straciła panowanie nad autem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci apelują o ostrożność.

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj (19.01.2021r.) około 6.00 w miejscowości Komorowo Żuławskie (trasa K7). Volkswagen golf, którym podróżowało 5 kobiet dachował. 44-letnia kierująca jechała za szybko i straciła panowanie nad samochodem. Była trzeźwa. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Została ukarana mandatem.

 

Elbląska policja apeluje o ostrożność i rozsądek na drodze. Dostosujmy prędkość do warunków panujących na jezdni. Zachowujmy bezpieczne odległości między pojazdami, ponieważ „najechanie" na tył innego auta, to częsta przyczyna zdarzeń drogowych. Brawura i nadmierna prędkość to najczęstsze przyczyny kolizji i wypadków.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Kierowca
  Wtorek, 19.01

  O jaką ostrożność jak jadąc 20 czy 30 km można wpaść w poślizg. Gdzie piaskarki to przede wszystkim one są odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo drogowe. Gdyby normalnie i wszędzie jeździły kierowcy mieliby większą szansę na zachamowanie czy też opanowanie samochodu przy tak śliskich drogach jakie obecnie mamy. Ale cóż to polska jaki kraj takie dbanie o naszych kierowców.

 2. 2
  +10
  ~ notak
  Wtorek, 19.01

  Ślliska jezdnia = nadmierna prędkość. Rowerzysta, pieszy, sarna, piesek wtargnął zza zasłony na jezdnie = niedostosowanie prędkości. Znany drogówce złodziej gwałtowanie zatrzymał się przed pustym przejściem = niedostosowanie...

 3. 3
  +7
  ~ Wertex
  Wtorek, 19.01

  Jechała za szybko? Tzn. nasza "wspaniała" policjo ile jechała??? Ja przez miasto jechałem 20 km/h i wpadłem w poślizg na dobrych oponach - więc pytam, czy powinienem pchać samochód, czy może to władza powinna zadbać o dobry stan dróg żeby było bezpiecznie!?!??! Jeszcze dajcie pieszym bezwzględne pierwszeństwo na pasach - wtedy to już tylko ciągle będę jeździł z włączonymi wycieraczkami na tych drogach.

 4. 4
  0
  ~ noname
  Wtorek, 19.01

  a morał bajki prosty i niektórym znany, gdy droga śliska to nie zapie...my

 5. 5
  +3
  ~ kierowca zawodowy
  Wtorek, 19.01

  Jako kierowca zawodowy pytam co to jest jazda bezpieczna , Proszę o odpowiedz tych panów co tak piszą ,Ja całe życie jeżdze ostrożnie ,Na lodzie nie ma mądrych , wiatr zawieje i takiego jelcza z przyczepą zapchał do rowu , to znaczy ,że watr nie zachował ostrożnosc , a nie kierowca ,

 6. 6
  0
  ~ TWÓJ Kumpel
  Wtorek, 19.01

  Do - Kierowcy - a skąd ty taki pewny, że jechały 20 czy 30 km na godz. Na pewno jechały 100 km na godzinę i nie zwalaj winy na piaskarki, wypadkom zawsze jest winny człowiek, a nie aura.

 7. 7
  +5
  ~ Kierowcaa
  Wtorek, 19.01

  No nie wiem czy jadac 30km/h samochód wpada w taki poślizg by dachować. Nie chcę sie przekonywać, ale w tych warunkach jeżdżę tam codziennie 20-50km/h na oponach wielosezonowych i nawet mi auta nie zarzuciło. Za to kilka osób mnie wyprzedzało, stuknijcie sie kierowcy w głowę, bo potem płaczecie ze tracicie bliskich

 8. 8
  +1
  ~ BODZIO
  Środa, 20.01

  Jeżdżę codziennie i widzę tych co się im spieszy,WOLNIEJ,

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7164769172668