Niedziela, 24.05.2020, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Kontrole prędkości i nietypowe sytuacje

15.05.2020, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kontrole prędkości i nietypowe sytuacje

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali kierujących przy ul. Mazurskiej. W pewnym momencie zmierzono prędkość białego pojazdu osobowego jadącego od strony Browaru w kierunku Zawady. Jego wynik to 121 km/h. Na widok policjanta kierujący zawrócił i próbował się ukryć przy budynku ZUS. Policjanci ruszyli za nim radiowozem używając sygnałów.


Sytuacja miała miejsce podczas pomiarów prędkości przy ul. Mazurskiej. Policjanci ruszyli by zatrzymać mężczyznę. Wtedy też jeden z kierujących zatrzymał się i wskazał kierunek ucieczki białej toyoty. Chwilę później zatrzymano kierującego toyotą corollą 45-latka.


- Mężczyzna przyznał ze czul, iż znacząco przekroczył prędkość dlatego postanowił „zawrócić” – mówi jeden z policjantów podejmujących tę kontrolę. – Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 10 pkt karnymi, ponadto zatrzymano mu prawo jazdy.


Tego samego dnia, przy ul Hetmańskiej zatrzymano do kontroli skodę, którą  kierował 26-latek. On również znacząco przekroczył dopuszczalna prędkość. Jego wynik to 113 km/h. W jego przypadku kontrola również zakończyła się 500 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi. Ponadto 26-latek będzie musiał osobiście zdać w wydziale komunikacji swój dokument prawa jazdy ponieważ nie posiadał go podczas kontroli. Teraz będzie miał 3 miesiące przerwy w jeżdżeniu autem.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ czarne audi
  Ponad tydzień temu, Piątek, 15.05

  Dzisiaj pod Kauflandem jeden świr by mnie na pasach zabił zasuwał chyba 100 widziałam że z góry sunie jakiś psychol, prawie mi po piętach ale zdążyłam uciec,mało tego pokazał mi środkowy palec!!!.... Przykre jest to że przez takich jełopów ludzie giną...to tylko chwila a pózniej lament!!!

 2. 2
  +2
  ~ jampol
  Ponad tydzień temu, Piątek, 15.05

  Pewnie dobry chłopak byl , zawsze taki grzeczny , tylko policja ma pełno chuliganów i w ogóle się czepiają !!

 3. 3
  +5
  ~ rambo 11
  Ponad tydzień temu, Sobota, 16.05

  Tylko dwoje PRZYGŁUPÓW ???? wczoraj jadąc z dozwoloną prędkością w terenie zabudowanym w E-gu zostałem obtrąbiony przez przygłu.a z bmw3 i niestety pod cpn się spotkaliśmy,wiecie co nie miał nic do powiedzenia i nie chciał wyjść--- zamknął drzwi od środka, nie wiecie co mu mogło się stać???

 4. 4
  +2
  ~ Hhh
  Ponad tydzień temu, Sobota, 16.05

  Potrzebny jest nowy taryfikator, 500 to za mało. Aktualnie jest to dla mnie prawie równowartość jednych tygodniowych zakupów. Więc kara powinna wynosić 5000 zlotych

 5. 5
  +4
  ~ BODZIO
  Ponad tydzień temu, Sobota, 16.05

  Za małe Kary,Debil nie wie że jest do 50km ,rozumiem 55-59 ale 100-120 to ***A ,5000 zł zaboli .!!!!!!

 6. 6
  +1
  ~ kkk
  Ponad tydzień temu, Sobota, 16.05

  To bogaty jesteś, jak wydajesz 500 co tydzień na zakupy, a gdzie reszta kosztów życia. W takim razie proponuję od zarobków, ja mam najniższą krajową to 500, a ty 5000.

 7. 7
  0
  ~ buu
  Ponad tydzień temu, Sobota, 16.05

  co jest powodem że nasza Policja nigdy nie informuje ilu kierowców ciężarówek zostało ukaranych mandatem za przekroczenie prędkości ???

 8. 8
  --1
  ~ mis
  Ponad tydzień temu, Sobota, 16.05

  500 zlotych stanowczo za malo dla idiotow to ich niczego nie nauczy bedzie jezdzil dalej bez pawa jazdy kara powinna byc co najminiej 5000 zl i konfiskata samochodu i to natychmiast moze taki by wtedy dopiero cos zrozumial

 9. 9
  0
  ~ jan
  Tydzień temu, Niedziela, 17.05

  KKK nie ób wody z mózgu, nie przekroczysz nie zapłacisz. Jak każdy leń hołdujesz pewnie zasadzie "na biednego nie trafiło"

 10. 10
  0
  ~ Hhh
  6 dni temu, Poniedziałek, 18.05

  KKK, trzeba było się uczyć i chodzić do szkoły to byś nie zarabiał krajowej. Chodziłeś na wagary więc teraz bierz życie na klatę

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.