Środa, 3.06.2020, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Pijany kierujący oraz wyrok za jazdę bez uprawnień

08.04.2020, 17:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Pijany kierujący oraz wyrok za jazdę bez uprawnień

Policjanci z wydziału ruchu drogowego elbląskiej komendy zatrzymali do kontroli 46-latka, który kierował oplem astrą. Okazało się, że jest on pijany. Dalej już nie pojechał. Teraz odpowie przed sądem. Ukarano także innego mężczyznę za kierowanie bez uprawnień. Wyrok zapadł 1 kwietnia.

 

Pierwsza z wymienionych sytuacji miała miejsce wczoraj około godziny 6.00 rano w okolicy ul. Narciarskiej. 46-letni mężczyzna, którego zatrzymali policjanci poruszał się oplem astrą. Od razu podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie alkotestem wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej już nie pojechał. Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

1 kwietnia zapadł też wyrok w sprawie pewnego 24-latka. Pod koniec lutego został on zatrzymany do kontroli drogowej. Było to przy ul. Mazurskiej. 24-latek kierował renault laguną nie posiadając uprawnień. Policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny. Ten 1 kwietnia wydał wyrok wobec 24-latka: 1,5 roku zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna musi także zapłacić grzywnę w wysokości 1000 złotych.  

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Zaskoczeni
  Środa, 08.04

  Nikt że służb w Elblągu nie egzekwuje przepisów wydanych przez rząd R P. Zakaz wychodzenia z domu dzieci i tych co nie mają 18 lat. Karać karać może do gowniarzy dotrze.

 2. 2
  +2
  ~ Wlasnie
  Środa, 08.04

  Mlodziez porozbierana ,randkuja chyba koronawirusa chcą poznać. Aż przykro patrzeć że nie szanują swojego zdrowia.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.