Czwartek, 2.04.2020, Imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Kompletnie pijana 19-latka i bez uprawnień za kierownicą

28.02.2020, 18:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Kompletnie pijana 19-latka i bez uprawnień za kierownicą

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego elbląskiej komendy zatrzymali 19-latkę, która kierowała oplem astrą. Kobieta była kompletnie pijana. Badanie alkotestem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem.

 

Zdarzenie miało miejsce dziś w nocy około godz.1.00 przy ul. Łęczyckiej. Tam policyjny patrol zatrzymał do kontroli opla astrę. Samochodem kierowała 19-letnia kobieta. Policjanci od razu wyczuli od niej zapach alkoholu. Badanie alkotestem potwierdziło przypuszczenia. Młoda kobieta miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Nie posiadała uprawnień do kierowania autem. Co więcej, kobieta nie podróżowała sama

. Obok niej siedział jej znajomy, z którym wcześniej piła alkohol. Najprawdopodobniej mężczyzna nie chcąc ryzykować utraty prawa jazdy poprosił 19-latkę, aby to ona kierowała samochodem. Może odpowiadać za udostępnienie pojazdu nietrzeźwej osobie. 19-latka zostanie ukarana przez sąd.

 

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz 5 tys. złotych świadczenia pieniężnego a także sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

 

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Puste glowy
  Piątek, 28.02

  Pustaki z nich... za przeproszeniem

 2. 2
  +6
  ~ Qwerty
  Piątek, 28.02

  Nie przepraszaj.

 3. 3
  +3
  ~ wuj onkel
  Piątek, 28.02

  co grozi juz wiemy na pamięć . napiszcie jaką karę otrzytmala ta pani w realu .

 4. 4
  +5
  ~ BODZIO
  Sobota, 29.02

  Temu co udostępnił samochód też karać.Patologia.

 5. 5
  +1
  ~ Nie garbaty, a jeszcze kumaty.
  Sobota, 29.02

  Małolaty rządzą !!!. Nie tylko na drogach, ale też na ulicach, w knajpach, parkach. Spróbujcie takiemu zwrócić uwagę na każde jego naganne zachowanie. Ostatnio, oczekując na zielone światło na przejściu, taki młodzian dmuchał mi prosto w twarz dymem z papierosa, a na moją prośbę, aby palił papierosa z zachowaniem kultury w odpowiedzi bezczelnie z wyrazem pogardy kolejny kłąb dymu wypuścił w moją stronę. A chłoptaś miał tak z 16, 17 lat. Z przerażeniem myślę jak on będzie się zachowywał, gdy wejdzie w wiek dorosły.

 6. 6
  +5
  ~ TWÓJ Kumpel
  Sobota, 29.02

  Te naganne zachowania młodych ludzi to wciąż PATOLOGIA, która szerzy się z "DOBROBYTU " czego skutkiem jest 500 +, 300 + i wiele innych zasiłków wyrywanych z MOPS, bo leniom nie chce się pracować, a młodym uczyć tylko pić za nasze podatnika pieniądze którzy są beneficjentami SOCJALU. To dopiero są początki, takiej młodzieży wychowanej na socjalu pod tytułem ROZDAWNICTWO. I czego tu więcej dobrego można się po nich spodziewać, jak tylko samego ZŁA I TYLKO ZŁA, ROZBESTWIONEGO PRZEZ PIS .

 7. 7
  --1
  ~ TEMIDA NIERYCHLIWA ALE SPRAWIEDLIWA
  Sobota, 29.02

  Bo uczciwi ludzie korzystają nawet Ci nieporadni , a pijaki,cwaniakipatology marnotrawią .uważam ,że sam socjal jako pomoc Państwa w poprawieniu bytności oraz dzietności to dobry pomysł ,ale trzeba pomyśleć ,żeby dane dziecko miało subkonto na które wpadają te pieniążki rodzice oczywiście nie mogą wypłacić ,przy ukończeniu 18 lat otrzymuje dostęp do konta, bądź rozliczać tzn udokumentować wydane pieniążki co do grosza na fakturę Imienna. Ogólnie programy bardzo pożyteczne lepiej niż jakoby politycy rozgrabili te pieniądze . Przez wieki tak właśnie było i pewnie dalej jest, przynajmniej w mniejszej skali

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.