Poniedziałek, 6.04.2020, Imieniny: Katarzyna, Celestyna, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Usłyszał zarzuty za kradzież elektronarzędzi z budowy

15.02.2020, 16:17:41 Rozmiar tekstu: A A A
Usłyszał zarzuty za kradzież elektronarzędzi z budowy

Kryminalni z Elbląga zatrzymali 28-letniego mężczyznę pod zarzutem kradzieży elektronarzędzi z budowy. Zatrzymany przyznał się i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Podejrzany to 28-latek z Malborka. Śledczy zarzucają mu kradzież elektronarzędzi na kwotę blisko 1 700 zł z terenu budowy domu w Komorowie Żuławskim. 12 lutego br. został zatrzymany na terenie Elbląga. Wczoraj był przesłuchany. Przyznał się i złożył wyjaśnienia. Przedmiotowa kradzież miała miejsce na początku lutego br. Skradziony sprzęt spieniężył w lombardach. Był to: agregat prądotwórczy, zagęszczarka do betonu, pilarka, wkrętarka.

Cześć z tych rzeczy policjanci odzyskali i trafiły one do właściciela. Policjanci ustalili również, że dopuścił się podobnych czynów na terenie Malborka. Podejrzany był wcześniej karany za podobne czyny. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Obserwator
  Sobota, 15.02

  Mojżesz, jak udał się na górę Synaj, to prosił Boga by mu powiedział jak ma on i jego ludzie postępować by żyło im się dobrze. Bóg dał mu dziesięć przykazań. Czytając je można stwierdzić, że ludziom żyło by się dobrze gdyby je przestrzegali. Obecnie słyszy się o wielu zbrodniach, które są dokonywane w niepełnych rodzinach. Przyjaciel, tz partner dokonuje zabójstw dzieci partnerki. Kradzieże są plagą i prowadzą do utraty mienia ciężko wypracowanego przez innych. Trzeba organizować specjalne służby sądy i więzienia na utrzymanie których muszą się składać inni obywatele. A przecież przestrzeganie przykazań nie jest ciężarem dla człowieka. A prawie wszyscy chcą by im żyło się dobrze.

 2. 2
  --1
  ~ ff11
  Niedziela, 16.02

  Śmieć, pewnie po akcji "Wisła".

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.