Poniedziałek, 6.04.2020, Imieniny: Katarzyna, Celestyna, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Elbląg: Włamał się do sklepu – zatrzymany na gorącym uczynku

07.02.2020, 10:19:48 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg: Włamał się do sklepu – zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci zatrzymali pewnego 36-latka, który włamał się do boksu handlowego przy ul. Pestalozziego w Elblągu. Mężczyzna nie zdążył uciec przed przyjazdem policji i próbował… schować się w sąsiednim boksie handlowym. Został w konsekwencji zatrzymany. Odzyskano też skradzione przez niego przedmioty.

 

Sytuacja miała miejsce przed godziną 19.00 w miasteczku handlowym przy ul. Pestalozziego w Elblągu. Tam zgłoszono na policje włamanie do jednego z boksów handlowych. Jak się okazało, sprawca ukrył się w sąsiednim pawilonie… bo miał od niego klucze. Mężczyzna nie reagował na pukanie i polecenie otwarcia drzwi. Policjanci wspólnie ze strażą pożarną wyważyli drzwi do pomieszczenia. 36-latek został zatrzymany. W pomieszczeniu, oprócz skradzionych z sąsiedniego boksu artykułów spożywczych znaleziono także elektronarzędzia oraz… zawiniątko z narkotykami. Zatrzymany mężczyzna przyznał, że jest to amfetamina i należy do niego.

W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zabezpieczone przedmioty pochodziły z kradzieży z włamaniem dokonanych na terenie Elbląga. Mężczyzna był już wcześniej notowany za podobne czyny. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.  Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Drtuk
  Piątek, 07.02

  Do piachu od razu, niepotrzeba nam w spoleczenstwie takiego typa.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.