Czwartek, 2.07.2020, Imieniny: Jagoda, Urban, Otton
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Kolejne cztery osoby straciły prawa jazdy!

28.11.2019, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kolejne cztery osoby straciły prawa jazdy!

Czterech kierowców straciło w poniedziałek prawa jazdy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym. Kontrole miały miejsce na podmiejskich drogach. Kontrolowani kierowcy przekroczyli dwukrotnie dozwoloną prędkość. Tym samym stworzyli zagrożenie nie tylko dla samych pieszych ale i dla innych kierowców.

 

Ten rodzaj wykroczenia drogowego jest karany zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące oraz mandatem w wysokości 500 zł oraz 10 punktami karnymi. Policjanci przestrzegają przed brawurą.

 

Rutynowe kontrole prędkości są prowadzone codziennie. Do tego przeznaczone są samochody z wideorejestratorami oraz ręczne mierniki prędkości. Jest to sprzęt, w który są wyposażeni policjanci z ruchu drogowego. Wczoraj (27 listopada) funkcjonariusze kontrolowali prędkość na terenie gminy Elbląg oraz Markusy. Zatrzymali 4 kierowców, którzy w rażący sposób zlekceważyli wszelkie zasady bezpieczeństwa. Rekordzistka miała na liczniku 118 km/h na ograniczeniu do pięćdziesiątki. 58-latka została zatrzymany w Żurawcu. Kierował samochodem kia.

Zarówno ona jak i 3 innych kierowców straciło na 3 miesiące prawa jazdy. Zostali też ukarani mandatami, a na ich konta zostały wpisane punkty karne.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ kek
  Czwartek, 28.11

  Debile a nie kierowcy...

 2. 2
  +4
  ~ novak
  Czwartek, 28.11

  kiedy Elbląska Policja zrobi porządek z ciężarówkami na ZAWODZIU ???? ograniczenia prędkości do 30 k/h a chłopaki pomykają sobie po 80 k/h

 3. 3
  +2
  ~ BODZIO
  Czwartek, 28.11

  To Mordercy w samochodach,

 4. 4
  +1
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 28.11

  Ci co przekraczają prędkość ponad 100 km/g powinni być kierowani do klubu psychiatrycznego na badania , a może to są wyczynowcy , a może coś mają z głową , np. uraz mózgu w czasie prowadzenia pojazdu .

 5. 5
  +1
  ~ masakra
  Czwartek, 28.11

  Czy ktoś to czyta przed publikacją ?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.