Niedziela, 23.02.2020, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Zderzył się z tramwajem i odjechał

08.11.2019, 14:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zderzył się z tramwajem i odjechał
Fot. KMP Elbląg
Zespół Wykroczeń KMP w Elblągu prowadzi czynności w związku ze zdarzeniem drogowym z udziałem tramwaju oraz pojazdu marki Volvo o nieznanych numerach rejestracyjnych.
 
Do zdarzenia doszło 28.10.2019r o godz. 10:52 w Elblągu przy ul. Bema 32. Tam kierujący pojazdem wykonując manewr skrętu w prawo, nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego zderzył się z nim tramwaj kierujący volvo odjechał z miejsca zdarzenia. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie nr tel. 55 230 15 11 lub mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl.
 
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Dobre
  Piątek, 08.11

  Jak z konstalem to jednego zloma mniej może to dotrze wreszcie do prezydenta i dyrekcji T E. Zlomy konstal na zlomowiec zmusi to do natychmiastowej reakcji i wymiany taboru . A te małe pluskwy co chcecie zakupić to stracona kasa . Poslizniecie się na tej decyzji wszyscy.

 2. 2
  0
  ~ Już
  Piątek, 08.11

  Na całej długości powinny być plotki a nie co krok przerwa. Dojazdy do posesji zmienić bo co krok ogrodeczki i inne dyrdymały. Bezpieczeństwo ważniejsze.

 3. 3
  +5
  ~ zniesmaczony
  Piątek, 08.11

  Zlomstale na złom. po chui kamera, jak oferuje tak tragiczna jakosc? W 2019 roku? dno

 4. 4
  0
  ~ No nie znowu mundral
  Piątek, 08.11

  Ty o ksywce - Dobre zapytam się jak zawistnik zawistnika o ciebie chodzi, bo o jakiego złoma ciebie chodzi. Nie mogę zrozumieć tej ciągłej napaści na nasze tramwaje. Są jakie są i chwała tym co robią wszystko, aby nadal jeździły. Na nowe nas nie stać, bo jesteśmy za biedni, a dewiza zastaw się a postaw się nie wchodzi w rachubę. To właśnie ten żłób co walnął w tramwaj i uciekł jest o wiele, wiele gorszy niż ten opluwany tramwaj złom. A tak na dobre może ogłosimy zbiórkę na nowe tramwaje wzorem naszych przodków fundujących uzbrojenie polskiej armii czasu II Rzeczpospolitej.

 5. 5
  +2
  ~ mamabrajana
  Sobota, 09.11

  czym to było nagrywane? portfelem czy termosem? jakosc tragiczna !!! nic na tym zdjeciu nie widac, dajcie oryginalny film z tego zdarzenia!!!

 6. 6
  +1
  ~ ger
  Sobota, 09.11

  płaczą te tramwaje to czas stanął w miejscu w tym mieście .. !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.