Wtorek, 21.01.2020, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Właściciel kopał psa na ulicy. Musieli interweniować policjanci

14.08.2019, 13:16:17 Rozmiar tekstu: A A A
Właściciel kopał psa na ulicy. Musieli interweniować policjanci

Policjanci interweniowali na jednej z elbląskich ulic. Byli na miejscu zaraz po telefonie na 112. Sytuację zgłaszali przechodnie. Widzieli jak mężczyzna kopał swojego czworonoga. Pies na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Opiekun usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Zdarzenie miało miejsce 11 sierpnia późnym wieczorem na ulicy Teatralnej w Elblągu. Idąca wieczorem para, najpierw usłyszała skowyt, a później zauważyła mężczyznę, który kopał psa. Zwrócili mu uwagę i zadzwonili pod 112. Na miejsce przyjechał patrol policji oraz pracownik OTOZ Animals. 10-letni Frędzel trafił pod opiekę pracowników schroniska, a 55-letni mężczyzna, który był jego opiekunem usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Przyznał się i tłumaczył nieodpowiednim zachowaniem czworonoga. To wszystko co miał do powiedzenia w tej sprawie. Właścicielowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
 

Jakub Sawicki
zespół prasowy KMP w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Ola
  Środa, 14.08

  Co za palant

 2. 2
  +3
  ~ Piotr
  Środa, 14.08

  Ja nie wiem, co ci ludzie mają w tych łbach, gdzie mają uczucia? Gdzie mają empatię? Niedawno 22-latek trzymał non stop psa w domu, tak że potrzeby załatwiał w domu czy na balkonie, a teraz ten 55-latek. Widać, że wiek nie ma tu znaczenia, tylko co człowiek od młodości ma w sercu i głowie.

 3. 3
  +3
  ~ kkel
  Środa, 14.08

  Jakim trzeba być złym człowiekiem aby dookoła legowiska chorego psa wynoszonego codziennie z domu na powietrze przez właścicielkę powtykać żyletki. Pies poranił sobie łapki teraz leży w domu pod okiem dochodzącego weterynarza. Sprawca tego czynu dzień wcześniej powiadomił OTOZ ponieważ widok leżącego w cieniu na trawie psa pod opieką właścicielki która wynosiła go z domu na rękach aby odpoczywał na powietrzu ranił jego oczy. W słowniku normalnych ludzi nie ma takiego określenia!!!

 4. 4
  +2
  ~ WAL
  Środa, 14.08

  Kara powinna spotkać tego typa ! Samo straszenie karą to za mało. Policja winna stanąć na wysokości zadania.

 5. 5
  +1
  ~ Machupichcę
  Środa, 14.08

  Traktowanie zwierząt miarą człowieczeństwa ...

 6. 6
  +1
  ~ babcia
  Środa, 14.08

  kara powinna być szybka i w realu .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.