Piątek, 31.03.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

W ciągu weekendu odnotowano 183 interwencje

03.06.2019, 13:03:05 Rozmiar tekstu: A A A
W ciągu weekendu odnotowano 183 interwencje

Miniony weekend minął pod znakiem różnego rodzaju imprez, które zabezpieczali policjanci czy to Oddziałów Prewencji KWP w Olsztynie jak np. elbląskie Juwenalia czy też policjanci Wydziału Ruchu Drogowego jeżeli mowa o Biegu Piekarczyka. W ciągu weekendu odnotowano 183 interwencje.


22 osoby nietrzeźwe przewieziono do pogotowia socjalnego. Wylegitymowano ponad 450 osób i zatrzymano 2 poszukiwanych. Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich to 29-latek. Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Nowe Kusy, gdzie kierował vw sharanem. Gdy policjanci zbadali jego trzeźwość okazało się, że ma on 2,24 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej już nie pojechał. Zatrzymano mu prawo jazdy.


Wczoraj około 18.00 policyjny patrol zatrzymał 34-latka, który kierował osobowym volvo. Mężczyzna miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Jego auto zostało odholowane na parking.


Obaj wymienieni mężczyźni odpowiedzą przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może im grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3819007873535