Środa, 19.02.2020, Imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Jechał 111 km/h przez miasto. Kierowca audi stracił prawo jazdy

16.05.2019, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jechał 111 km/h przez miasto. Kierowca audi stracił prawo jazdy

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali kierowcę audi, który jechał 111 km/h główną ulicą Elbląga. Za brawurowa jazdę stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem. Od początku roku policjanci z Elbląga odnotowali już 78 podobnych wykroczeń.


14 maja policjanci z ruchu drogowego kontrolowali prędkość kierowców. Na ulicy Płk. Dąbka zatrzymali audi, którym kierował 30-letni elblążanin. Mężczyzna jechał 111 km/h i tym samym przekroczył dozwoloną prędkość w tym miejscu o 61 km/h. Wpisał się do niechlubnego rejestru kierowców, którzy zostali ukarani za tzw. „50 +".

Od początku roku było ich aż 78. Elblążanin na 3 miesiące stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 400 zł.


Policjanci przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest przyczyną wypadków i to tych najtragiczniejszych. Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych użytkowników dróg, zawsze należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ ZZZ
  Czwartek, 16.05

  NO IDIOTA

 2. 2
  +6
  ~ uważna elblążanka
  Czwartek, 16.05

  Takie kontrole powinny być codziennie na ul.Płk.Dąbka.Wyprzedzanie na lub przed przejściem dla pieszych to nagminne!! Nawet taksówki wyprzedzają na przejściu.Powinna być kamera przy przejściu dla pieszych -od parku Kajki w stronę ul.Robotniczej --przejście na drugą stronę Płk.Dąbka/ idąc w stronę rynku. Wariatów nie brakuje,tak jak niedouczonych kierowców bo nie wierzę że świadomie wykonują niebezpieczne manewry.Przecież uczą przepisów na kursach,wystarczy ich przestrzegać!

 3. 3
  +5
  ~ Janos
  Czwartek, 16.05

  Mandaty są zbyt niskie. Powinny być 10 razy wyższe.

 4. 4
  +4
  ~ anonim
  Piątek, 17.05

  Odebrać prawo jazdy na rok minimum.

 5. 5
  +2
  ~ gdzie są patrole
  Piątek, 17.05

  Zapraszam policję w godzinach wieczornych -od 21 na Ogólną, Legionów- debile w czerwonym szrociastym BMW robią sobie wyścigi. Popisy ruszaniem z piskiem i iskrami, wycie silnika, wchodzenie w zakręt z caego rozpędu. Tam jeżdza też normalni ludzie również, przez przejscia chodzą dzieci osoby starsze. Debil w czerwonym szrocie niech walnie sobie baranka w drzewko sam na sam i nie naraża na utratę zdrowia i życia innych.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.