Piątek, 24.05.2019, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Jechał 111 km/h przez miasto. Kierowca audi stracił prawo jazdy

16.05.2019, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jechał 111 km/h przez miasto. Kierowca audi stracił prawo jazdy

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali kierowcę audi, który jechał 111 km/h główną ulicą Elbląga. Za brawurowa jazdę stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem. Od początku roku policjanci z Elbląga odnotowali już 78 podobnych wykroczeń.


14 maja policjanci z ruchu drogowego kontrolowali prędkość kierowców. Na ulicy Płk. Dąbka zatrzymali audi, którym kierował 30-letni elblążanin. Mężczyzna jechał 111 km/h i tym samym przekroczył dozwoloną prędkość w tym miejscu o 61 km/h. Wpisał się do niechlubnego rejestru kierowców, którzy zostali ukarani za tzw. „50 +".

Od początku roku było ich aż 78. Elblążanin na 3 miesiące stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 400 zł.


Policjanci przypominają, że to właśnie nadmierna prędkość jest przyczyną wypadków i to tych najtragiczniejszych. Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych użytkowników dróg, zawsze należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ ZZZ
  Tydzień temu, Czwartek, 16.05

  NO IDIOTA

 2. 2
  +6
  ~ uważna elblążanka
  Tydzień temu, Czwartek, 16.05

  Takie kontrole powinny być codziennie na ul.Płk.Dąbka.Wyprzedzanie na lub przed przejściem dla pieszych to nagminne!! Nawet taksówki wyprzedzają na przejściu.Powinna być kamera przy przejściu dla pieszych -od parku Kajki w stronę ul.Robotniczej --przejście na drugą stronę Płk.Dąbka/ idąc w stronę rynku. Wariatów nie brakuje,tak jak niedouczonych kierowców bo nie wierzę że świadomie wykonują niebezpieczne manewry.Przecież uczą przepisów na kursach,wystarczy ich przestrzegać!

 3. 3
  +5
  ~ Janos
  Tydzień temu, Czwartek, 16.05

  Mandaty są zbyt niskie. Powinny być 10 razy wyższe.

 4. 4
  +4
  ~ anonim
  Tydzień temu, Piątek, 17.05

  Odebrać prawo jazdy na rok minimum.

 5. 5
  +2
  ~ gdzie są patrole
  6 dni temu, Piątek, 17.05

  Zapraszam policję w godzinach wieczornych -od 21 na Ogólną, Legionów- debile w czerwonym szrociastym BMW robią sobie wyścigi. Popisy ruszaniem z piskiem i iskrami, wycie silnika, wchodzenie w zakręt z caego rozpędu. Tam jeżdza też normalni ludzie również, przez przejscia chodzą dzieci osoby starsze. Debil w czerwonym szrocie niech walnie sobie baranka w drzewko sam na sam i nie naraża na utratę zdrowia i życia innych.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.