Sobota, 18.01.2020, Imieniny: Piotr, Malgorzata
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

W Boże Narodzenie policja zatrzymała pijanego 18-latka

27.12.2018, 12:30:48 Rozmiar tekstu: A A A
W Boże Narodzenie policja zatrzymała pijanego 18-latka

Policjanci podsumowali świąteczną przerwę. Od 24 do 27 grudnia zrealizowano ponad 180 interwencji. Zatrzymano 3 osoby poszukiwane, 23 przewieziono do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego. Policjanci z ruchu drogowego przebadali na zawartość alkoholu ponad 300 kierujących. Zatrzymano 1 pijanego mężczyznę, który kierował autem. Od 24 grudnia nie wydarzył się żaden wypadek drogowy miało, natomiast miejsce 14 kolizji.
 

26 grudnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 18-latka, który kierował osobowym bmw. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Policjanci w trakcie kontroli wyczuli zapach alkoholu. Badanie wykazało 1,76 promila alkoholu w organizmie 18-latka. Mężczyzna dalej już nie pojechał. Jego samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu.
 

Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Lenek
  Czwartek, 27.12

  I wiecie, co zrobią temu 18letniemu patusowi? Nic...sądowy zakaz prowadzenia pojazdów na 3 latka i tyle. Znałem kilku takich patusów, co tak wchodzili w "dorosłość" i wiecie kim sa dzis? Przestepcami z wyrokami na koncie. Sądy w Pilsce to komuna! A w Elblągu dalej słychać resortowr dzieci DE-MO-KRA-CJA, KON-STY-TU-CjA!.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.