Wtorek, 21.01.2020, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Groził bronią funkcjonariuszowi KAS

05.12.2018, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Groził bronią funkcjonariuszowi KAS

Gdy funkcjonariusz Urzędu Celno-Skarbowego w Elblągu wszedł do lokalu z automatami hazardowymi „opiekun salonu” wyciągnął broń.


Miała to być rutynowa kontrola, stało się jednak inaczej. Wczoraj, 3 grudnia, w Elblągu, funkcjonariusze KAS przeprowadzali działania antyhazardowe. Z naszych informacji wynikało bowiem, że w usytuowanym w centrum miasta lokalu jest co najmniej kilka nielegalnych automatów do gier. Jako, że wejście do takich miejsc nie jest łatwe (monitoring, selekcja wchodzących, elektrorygle w drzwiach) najpierw do środka przedostał się jeden celnik.

Gdy zorientował się, że ma do czynienia z nielegalnym hazardem, wyciągnął legitymację służbową i poinformował o rozpoczęciu kontroli. Wtedy niespodziewanie szef obsługi lokalu, spod kontuaru, wyciągnął przedmiot absolutnie przypominający pistolet i w wulgarnych skowach kazał się funkcjonariuszowi wynosić. Ten zadziałał błyskawicznie i profesjonalnie. Najpierw wytrącił pistolet z ręki napastnika a następnie go obezwładnił. W tym czasie do lokalu wszedł kolejny celnik. Sytuację opanowano a dodatkowo wezwano policję, która przejęła dalsze postępowanie wobec napastnika.


Pistolet, jak się okazało, był bronią pneumatyczną na metalowe kulki, którymi można człowieka zranić. Ponadto do złudzenia przypominał broń ostrą.  


W lokalu znaleziono 5 automatów do gier, które zostały zatrzymane.

 

 

Informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ lokakny
  Środa, 05.12

  Ciekawe kto wzialby na siebie odpowiedzialnosc w sytuacji uzycia prawdziwej broni przez pracownika tego przybytku. Czy celnik nie byl tu zbyt gorliwy? Mysle, ze w calej akcji zabraklo troche wyobrazni i profesjinalizmu. Na szczescie tym razem byla to tylko wiatrowka. Cel sluszny, ale realizacja pod psem. Nie ma tu czego chwalic. Wiecej pomyslunku przy nastepnych akcjach.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.