Poniedziałek, 28.09.2020, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Moc atrakcji na Starówce z okazji Święta Policji - zobacz zdjęcia z Festynu

22.07.2018, 20:00:20 Rozmiar tekstu: A A A
Moc atrakcji na Starówce z okazji Święta Policji - zobacz zdjęcia z Festynu
Fot. Ryszard Biel
Z okazji Święta Policji, na Bulwarze Zygmunta Augusta, zorganizowano dziś festyn dla mieszkańców. Zabawę poprzedziła uroczysta Msza Święta w intencji policjantów i ich rodzin, która została odprawiona w Katedrze św. Mikołaja.
 
Festyn trwał od godz 14.00 do 17.00. Specjalnie dla mieszkańców naszego miasta zaplanowano pokazy tresury psów służbowych, pokaz łodzi patrolowych, sprzętu służb mundurowych oraz Orkiestry Wojskowej z Elbląga.
 
Nie zapomniano także o najmłodszych. Dla nich zorganizowano tor rowerowy z przeszkodami oraz zabawy przygotowane przez animatorów z projektu Aktywny Elbląg.
 
Dużym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne przejażdżki kucykami, a także przejażdżki quadami. - To było super – stwierdził 10-letni Adam. - Zawsze chciałem się przejechać na takim quadzie.
 
Elblążanie mogli tez skorzystać z symulatora dachowania i symulatora zderzeń. - Dziwne uczucie. Nie chciałabym tego przeżyć naprawdę – stwierdził p. Ewa.
 
Co jeszcze przygotowano?
 
Prezentację sprzętu sportowego z możliwością sprawdzenia swojej sprawności fizycznej, testy sprawnościowe dla młodzieży i dorosłych, pokazy treningu funkcjonalnego z udziałem trenerów fitness i policjantów, poczęstunek grochówką
 
– wymieniał kom Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.
 
 
Obchody Święta Policji w Elblągu odbyły się pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego oraz Prezydenta Elbląga i Starosty Elbląskiego.


 
 
 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Festyn z okazji Święta Policji ( zdjęć 134 )
Dodano: 2018-07-22 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Przyjaciel Policji
  Niedziela, 22.07

  Super festyn. Najlepsza orkiestra Wojska Polskiego, pokaz psów policyjnych. Jestem za protestem służb mundurowych. Wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta

 2. 2
  +2
  ~ Twój email
  Niedziela, 22.07

  Oglądałem w dniu wczorajszym w telewizji podobny festyn służb mundurowych, zorganizowany przez stołeczną komendę policji, przed budynkami polskiego parlamentu. Myślę że niezwykle widowiskowe dla zwolenników RZĄDU TOTALNEGO, zakładanie dźwigni osobom protestującym w trzyosobowych składach mundurowych były pokazem niezwykłych umiejętności, jakie zdobyli podczas specjalistycznych szkoleń. Aż dziwi mnie to że podczas elbląskiego festynu nie spacyfikowano zaproszonych mieszkańców, a części z nich, tych którzy by nie chcieli podporządkować się wydawanym poleceniom nie wrzucono do elbląskiego kanału, lub co gorsza najzwyczajniej nie pobito. Wszystkie dziania w stolicy miały na celu to żeby „Świry się nie dostawały !”, jak stwierdził marszałek Karczewski, sympatyk ciepłego człowieka z Mińska !!!

 3. 3
  --3
  ~ Twój email
  Niedziela, 22.07

  Uważam że takimi sposobami policja, nie tylko elbląska, zdobywa coraz większe grono sympatyków i jako grupa zawodowa cieszy się coraz większym zaufaniem społecznym !!! WIELKIE BRAWA !!!

 4. 4
  +4
  ~ Won
  Niedziela, 22.07

  Znowu olsztyniaki pokazali że mają wszystko ten symulator dachowania powinien być też w Elblągu. Albo dwa równorzędne miasta albo niech olsztyn s ,,,, la z Elbląga.

 5. 5
  --1
  ~ Arc
  Poniedziałek, 23.07

  POlicja już POkazała za POprzednich rządów jak strzela gumowymi kulami, jak pryska gazem, jak pałuje, jak oblewa wodą itd. Teraz tego nie ma (a czasem by sie przydało na totalnych prowokatorów antyPOlaków) ale tylko dlatego, że zmienił się rząd, bo niestety POlicja ciągle jest ta sama...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.