Poniedziałek, 17.02.2020, Imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Dziś procesja i utrudnienia w ruchu

28.03.2018, 10:00:51 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś procesja i utrudnienia w ruchu
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)

28 marca 2018r. o godz. 19.00 w Elblągu z w kościele przy ul. Robotniczej rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej, gdzie wierni przejdą ulicami: Brzozową, Płk. Dąbka, 12lutego, Hetmańską, Giermków, Wigilijną, Św. Ducha, Wodną, Mostową. Przemarsz zakończy się około godziny 21:00.


Trasa przemarszu: Brzozowa – Płk. Dąbka – 12-go  Lutego – Hetmańska – Giermków – Wigilijna – Świętego Ducha – Wodna - Mostowa


18.30 – zbiórka uczestników


19.00 – przemarsz uczestników na ul. Mostową do Katedry


21.00 – zakończenie uroczystości


W celu prawidłowego i bezpiecznego przebiegu uroczystości, trasa przemarszu wiernych zostanie objęta zabezpieczeniem przez policjantów ruchu drogowego oraz żandarmerię wojskową.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Uważamy
  Środa, 28.03

  Pozdrawiamy wdzystkich

 2. 2
  +3
  ~ AMalejużniekoniecznie
  Środa, 28.03

  a to armia zbawienia organizuje?

 3. 3
  +6
  ~ babcia
  Środa, 28.03

  To już przechodzi ludzkie granice ! Czy wojsko to armia kościoła i na jego usługach ? Czy tam jest jego miejsce ? Minister Obrony Narodowej jest przedstawicielem kościoła ? Już tak nisko wojsko upadło ? Brak słów,żeby to wszystko ogarnąć ! Może następny rząd przywróci normalność i godność wojska ?

 4. 4
  --4
  ~ wer
  Środa, 28.03

  Cieszy mnie że armia polska jest zawsze do dyspozycji kościoła

 5. 5
  +4
  ~ Robert Koliński
  Środa, 28.03

  Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin Pobłogosławić twój karabin, Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba, Że za ojczyznę - bić się trzeba; Kiedy rozścierwi się, rozchami Wrzask liter pierwszych stron dzienników, A stado dzikich bab - kwiatami Obrzucać zacznie "żołnierzyków". - O, przyjacielu nieuczony, Mój bliźni z tej czy innej ziemi! Wiedz, że na trwogę biją w dzwony Króle z panami brzuchatemi; Wiedz, że to bujda, granda zwykła, Gdy ci wołają: "Broń na ramię!", Że im gdzieś nafta z ziemi sikła I obrodziła dolarami; Że coś im w bankach nie sztymuje, Że gdzieś zwęszyli kasy pełne Lub upatrzyły tłuste szuje Cło jakieś grubsze na bawełnę. Rżnij karabinem w bruk ulicy! Twoja jest krew, a ich jest nafta! I od stolicy do stolicy Zawołaj broniąc swej krwawicy: "Bujać - to my, panowie szlachta!" J. Tuwim

 6. 6
  +1
  ~ azz
  Środa, 28.03

  i tu znowu Kotliński, chłopie weź ty się do jakiejś roboty jak na faceta przystało, a nie piszesz te swoje wypocuiny na każdy temat, zgroza

 7. 7
  0
  ~ AMalejużniekoniecznie
  Środa, 28.03

  miejscowy filozofie ludowy (zapewne pisdokratyczny) - zrób se przerwę w kopaniu rowów i daj odpór słowny Panu Robertowi - może coś ci wyjdzie - parę składnych słów na temat - tylko już nie pomstuj i nie krzycz zostaw to wodzowi i jego dworowi...

 8. 8
  +2
  ~ jan-49
  Środa, 28.03

  do azz czy ty wiesz to to byl TUWIM? jak chcesz czyms blysnac to sie najpierw oczytaj w temacie bo z butow wychodzi ci wiesz co czy nie

 9. 9
  +5
  ~ Twardy
  Środa, 28.03

  Dziki kraj dzikie obyczaje!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.