Sobota, 6.06.2020, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Okradł automat w publicznej toalecie

28.03.2018, 09:30:57 Rozmiar tekstu: A A A
Okradł automat w publicznej toalecie

32-letni mężczyzna, którego zatrzymali elbląscy policjanci ma na swoim koncie włamanie do automatu wrzutowego w publicznej toalecie. Mężczyzna misternie zaplanował całe przedsięwzięcie, nie wziął jednak pod uwagę tego, że elbląski dworzec, na terenie którego dokonywał przestępstwa jest objęty miejskim monitoringiem.


32-latek rozochocony tym, że udało mu się włamać do automatu wrzutowego, postanowił ponowić próbę kolejnego dnia. Za drugim razem już nie było tak łatwo i zakończyło się to na usiłowaniu włamania. Co więcej, wpadł też na kolejny pomysł tym razem kradzieży skarbonki pewnej fundacji. Skarbonka ustawiona była przy kasie sklepu samoobsługowego.


Mężczyzna wyrwał ją i uciekł. Policjanci pracując nad sprawą ustalili, że sprawca wymieniał bilon na banknoty w innym sklepie. Tam też miał oddzielać pieniądze od kawałków szkła jak się później okazało, pozostałych po rozbitej skarbonce. Po kilku dniach od dokonanej kradzieży, policjanci zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Elbląga. Był już wcześniej notowany m.in. za kradzieże. Teraz usłyszał zarzuty włamania. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.