Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Kłótnia o miejsce do parkowania z… groźbami w tle

26.03.2018, 10:15:34 Rozmiar tekstu: A A A
Kłótnia o miejsce do parkowania z… groźbami w tle

Dwaj mieszkańcy podelbląskiej miejscowości pokłócili się o… miejsce do parkowania. Jeden z mężczyzn parkował swojego vw golfa III pod oknem drugiego. Drugi postanowił zwrócić uwagę sąsiadowi, wybijając szybę w jego zachodnim samochodzie. Sprawą zajmują się obecnie policjanci.


O tym, że konflikt sąsiedzki może być bolesny przekonał się 60 letni mężczyzna z podelbląskiej miejscowości. Mężczyzna ten parkował swój samochód (vw golf III) bezpośrednio pod oknem swojego sąsiada. Ten, chcąc wpłynąć na zachowanie 60-latka uszkodził mu auto wybijając szybę.

Chodziło mu o to by ten nie pozostawiał auta w tym miejscu. Mężczyźni poróżnili się niedługo później już osobiście. Wtedy też 60-latek broniąc auta przed kolejnym uszkodzeniem doznał urazu nogi. Warto zaznaczyć, że jego sąsiad miał wobec niego kierować groźby oraz użył drewnianej pałki uderzając nią 60-latka w nogę.

Mężczyźni trafili do komendy policji. Tu 53-letniemu sprawcy uszkodzenia ciała, gróźb i wybicia szyby przedstawiono zarzuty. Teraz odpowie on za swoje czyny przed sądem. Za kierowanie gróźb może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Marek
  Poniedziałek, 26.03

  A wystarczyło wezwać straż miejską jeden, drugi, trzeci raz )do oporu) i byłoby po parkowaniu pod oknem. I będzie wyrok za gorącą krew. Taki stary i taki głupi ...

 2. 2
  +4
  ~ Don Insecto.
  Poniedziałek, 26.03

  Tyle mają nebraski łąk , że ten musiał akurat sąsiadowi pod okienko parkować.

 3. 3
  +6
  ~ mechanik wschodnich samochodów
  Poniedziałek, 26.03

  A jaki to jest "zachodni samochód" , bo nie znam takiego ...?

 4. 4
  +6
  ~ jjj
  Poniedziałek, 26.03

  na Obroncow Pokoju na Wiejskiej tez mieszkaja tacy kret..y.ni. Gdyby mogli to by ogrodzili "swoje" miejsce parkingowe!!! takich jelopow powinno sie wysylac na badania psychiatryczne!!!

 5. 5
  +2
  ~ MarianKoniuszko
  Poniedziałek, 26.03

  To samo na Wojska Polskiego na podwórku, parkowanie pod oknami na całego, o nielegalnym warsztacie mechanicznym i kolejkach pojazdów odwiedzających go i lekceważących znak zakazujący wjazdu na podwórko nie wspomnę. Czy zajmie się tym administracja ZZN czy znowu do Polsatu i TVN trzeba sprawę zgłosić, jak to odbyło się z słynnym kloszardem ? Kto wydał na działalność warsztatu w garażu pod oknami, gdzie są używane klucze elektryczne, co z utylizacją płynów eksploatacyjnych itp itd ? Do Pracy Panie prezesie Stybel. Ilość pojazdów naprawianych pod oknami idzie w setkę, można to spokojnie udowodnić.

 6. 6
  +1
  ~ kk
  Poniedziałek, 26.03

  nie tak bardzo z ta strażą miejską. Na ul 12 Lutego za skrzyżowaniem z 1 Maja jest parking ( na wprost alior banku) z ograniczeniem do 15 minut, straż Miejska nie reaguje pomimo próśb, ma to w nosie. ciągle te same samochody stoją od godz 10 do godz 17, Pracownicy banków, biur okolicznych Klient 15 minutowy nie ma gdzie zaparkować Może cos by z tym zrobić ??????????? Panowie strażnicy wystarczy przejść spisać nr rejestracyjne i powtórzyć to za kilka minut.

 7. 7
  +2
  ~ Ehhh...
  Poniedziałek, 26.03

  Na Kosynierów podobnie. A dzielnicowy czy policja - szkoda gadać . . . Ludzie jak chcecie miejsca na wyłączność proszę wykupić se owe miejsca od miasta - namalują wam kopertę - i miejsce będzie wasze - w innym wypadku kto pierwszy ten lepszy.

 8. 8
  --2
  ~ emeryt
  Poniedziałek, 26.03

  Do Ehhh w o polskim słownictwie nie występuje wyraz SE , jest to niepoprawne określenie , należało użyć wyrazu SOBIE ,

 9. 9
  +4
  ~ Przepisy
  Poniedziałek, 26.03

  Jeśli parkuję zgodnie z przepisami to nic nikomu do tego nawet jeśli parkuje na chodniku pod czyimś oknem, sory - ale jeśli przepisy pozwalają . Chyba, że wjeźdża na trawnik, lub nie zostawia 1,5 m na chodniku a najgorzej jak busami o dmc powyżej 2,5 t parkują na chodniku pod oknami, zasłaniając okna i niszcząc chodnik.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.