Środa, 20.01.2021, Imieniny: Fabian, Sebastian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

KMP w Elblągu poszukuje pracowników. Kto ma szansę na służbę w Policji?

22.02.2018, 11:00:58 Rozmiar tekstu: A A A
KMP w Elblągu poszukuje pracowników. Kto ma szansę na służbę w Policji?

Jeżeli chcesz z nami pracować, tworząc 100 tysięczną formację i odpowiadać  za bezpieczeństwo wewnętrzne kraju -  zrób pierwszy krok. Zgłoś się do Sekcji Doboru Policji i zapytaj o zasady rekrutacji.


To zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Warto spróbować, bo naprawdę warto. Co trzeba zrobić, aby służyć w Policji? Oto szybki sposób na przejście wymaganych procedur.


Kto ma szansę na służbę w Policji? Każdy, kto chciałby wstąpić w szeregi tej formacji musi spełnić następujące wymagania: posiadać polskie obywatelstwo, posiadać nieposzlakowaną opinię, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystać z pełni praw publicznych, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować oraz dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Dodatkowo  osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.


Tyle mówią podstawowe wymogi formalne. Jeżeli je spełniasz, to znaczy, że możesz rozpocząć starania o przyjęcie do służby. Krok pierwszy to złożenie dokumentów niezbędnych do przyjęcia. Wszystkie informacje oraz dokumenty do pobrania znajdują się pod tym linkiem

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ byczek
  Czwartek, 22.02

  w sumie jestem młody i wysoki, super sprawny fizycznie, atrybuty na swoim miejscu XXl, mógłbym iść, tylko szczekać nie potrafię

 2. 2
  +10
  ~ hmmmm
  Czwartek, 22.02

  Byczek kiedyś był wymagany wzrost i jakaś postura teraz jak się patrzy na te maleństwa, chucherka albo mocno upasionych to ręce opadają.

 3. 3
  +1
  ~ komandosik
  Czwartek, 22.02

  byczek, jeśli jesteś żonaty a nie potrafisz szczekać, to jest wyjśce, Ty siedzisz w domu z browarkiem,a wyślij żonke do policji na pewno potrafi szczekać

 4. 4
  0
  ~ do komandosik
  Czwartek, 22.02

  Samochodów tzw. suk nie potrzebują.

 5. 5
  --4
  ~ $@$
  Czwartek, 22.02

  Panowie, byczki to macie na polu przy krówkach i nadają się do jednego, na żarcie i tyle w temacie. W Policji brakuje ludzi silnych nie tylko fizycznie (byczek nie jest tego gwarantem, bo zazwyczaj to tylko wizualność) ale i umysłowo. Mam ludzi, którzy wyglądają i są uznawani za te wasze "chucherka" ale poskładaliby was "byczków" jak transformersa. Ważne jest co macie w palniku bo potraficie ocenić wszystko i wszystkich, sytuacje i działanie. Byczki... mogą kartofle przerzucać, tu nie trzeba myśleć i analizować, wystarczy powtarzająca się motoryka. Hehe, "byczki"... no koń by się uśmiał.

 6. 6
  +4
  ~ ?
  Czwartek, 22.02

  Pusc myslace chucherka na kiboli albo na domowke... hehe do prewencji potrzebni sa silni i niekoniecznie madrzy

 7. 7
  +2
  ~ Pytanie
  Czwartek, 22.02

  A czy przyjmą dawnego politruka LWP i kolegę donosiciela

 8. 8
  +6
  ~ ja
  Czwartek, 22.02

  tak pchajcie sie tam ajak nowi idioci dojda do wladzy to wam pozabieraja emerytury

 9. 9
  +10
  ~ Za 2800 zł brutto.
  Czwartek, 22.02

  Narażać swoje życie za taką niską kwotę. Nie , dziękuję.

 10. 10
  +5
  ~ Jaro
  Piątek, 23.02

  Do policji biorą wszystkich a najbardziej przyglupow jak to widać na ulicy i w telewizji w Elblągu policjant na policjancie jeszcze mało panstwo policyjne

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3621962070465