Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu

06.02.2018, 10:00:52 Rozmiar tekstu: A A A
Wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu

Mężczyzna jadąc osobową dacią wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Policja ostrzega. Warunki znacznie się pogorszyły przez padający i zamarzający śnieg. Wymaga to znacznego ograniczenia prędkości i ostrożnego pokonywania zakrętów.


Policjanci z ruchu drogowego obsługiwali rano drogową kolizję w Jegłowniku. Tam 43-letni mężczyzna kierujący osobową dacią wjechał do rowu. Wcześniej stracił panowanie nad autem na śliskiej nawierzchni. W samochodzie w chwili zdarzenia znajdowała się 11-letnia córka mężczyzny. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sytuacja zakończyła się na ukaraniu mężczyzny 300 złotowym mandatem i 6 punktami karnymi.


Policjanci przypominają o dostosowaniu prędkości jazdy nie tyle do znajdującego się na drodze ograniczenia, co do panujących warunków pogodowych. Większość kierujących stosuje się do tego zalecenia. Od rana elbląscy policjanci odnotowali dwie kolizje drogowe.

 

kom. Krzysztof Nowacki

oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ najlepiej
  Wtorek, 06.02

  a za cho ten mandat i punkty?! za to że droga biała???!!! chyba powinna być posypana (nie mówię już o tym, że odśnieżona)!!!! Ukarać to szybciutko przyjadą ale pomóc to już niekoniecznie! Mandat powinien dostać zarządca drogi!

 2. 2
  0
  ~ kto za to odpowiada
  Wtorek, 06.02

  Całe miasto dziś jedna wielka tragedia!!!! Znowu zaskoczeni zimą w lutym!!!!

 3. 3
  0
  ~ No jak to za co?!
  Wtorek, 06.02

  no to co, że droga biała? Trzeba prędkość dostosować do warunków. Tym bardziej jak się wiezie dziecko .

 4. 4
  0
  ~ śnieg
  Wtorek, 06.02

  A może by tak wlepić mandat firmie odpowiedzialnej za bezpieczne utrzymanie dróg i ulic w zimie?

 5. 5
  0
  ~ Kleksun
  Wtorek, 06.02

  Kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie miasta? Tragedia.

 6. 6
  0
  ~ filut
  Wtorek, 06.02

  To nie wiesz kto? ano gospodarz. A kto jest gospodarzem?

 7. 7
  0
  ~ Odszkodowania
  Wtorek, 06.02

  A wystarczyło nie zgodzić się z przyjęciem mandatu (w takim przypadku przyznajesz się że do zdarzenia doszło z twojej winy), domagać się o odszkodowanie od zarządcy drogi który jest odpowiedzialny za utrzymanie drogi w warunkach gwarantujących bezpieczne poruszanie się po nich... Niestety świadomość użytkowników jest niewystarczająca

 8. 8
  0
  ~ KIEROWCA zawodowy
  Wtorek, 06.02

  SZANOWNA POLICJA WEDŁUG MEGO ROZEZNANIA POPEŁNIŁA BŁĄD ,CO CODZI O UKARANIE KIEROWCY , POLiCJA powinna wystąpić do zarządu dróg o wyjaśnienie dlaczego ta droga jest niebezpieczna, zaśnieżona, lodowata . itd , Mam pytanie jaką szybkością jechał ten kierowca . Na oblodzonej drodze nie ma mądrych, tu nie potrzeba mieć szybkości im wolniej jedziesz a jest wiatr samochód sam jedzie .Tylko na placach manewrowych można pokazać kozaka , a droga jest całkiem inna , ona sama dyktuje jeden moment i rów . Jeżdżę już ponad sześciesiąt lat i to nie taczkami tylko samochodami o dużej masie towarowej . Na drogach często spotykam pojazdy w rowie , kierowcy mówią zawiał wiatr moment i rów . Gdy się władzę ma, to wszystko jak widać wolno,

 9. 9
  0
  ~ KIEROWCA zawodowy
  Wtorek, 06.02

  Tym co tak wspaniale piszą i znają się na przepisach drogowych i rozporządzeniach ,że policja jest jak widać słaba w temacie .,Udzielam szoferskiej pochwały . Stary wiarus . W SWOIM ŻYCIU WIĘCEJ SPĘDZIŁEM CZASU ZA KIEROWNICĄ JAK W DOMU RODZINNYM . POLICJANT DROGÓWKI JEST TO URZĘDNIK , KTÓRY MA NAPISANE ,CO ILE KOSZTUJE , POSŁUGUJE SIĘ CENNIKIEM JAK SPRZEDAWCA W WARZYWNIAKU .

 10. 10
  0
  ~ Jaro
  Środa, 07.02

  Karanie za taki incydent to kretynizm głupota może za nie odświeżona drogę by zażądze ukarano no ale inteligentna policja to drugie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.