Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

6 poszukiwanych zatrzymali funkcjonariusze Straży Granicznej

30.01.2018, 08:38:57 Rozmiar tekstu: A A A

W ciągu minionych 6 dni (23-28.01) straż graniczna zatrzymała 6 poszukiwanych przez polski wymiar sprawiedliwości.
 

Na lotniczym przejściu granicznym Mazury funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie zatrzymali Polaka poszukiwanego za przestępstwo z art. 178a §1 kk. Mieszkaniec powiatu gliwickiego przyleciał do Polski 23 stycznia i w trakcie sprawdzania dokumentów tożsamości, funkcjonariusz SG potwierdził, że 40-latek poszukiwany jest listem gończym. Sąd Rejonowy w Bytomiu zarządził doprowadzenie obywatela RP do aresztu śledczego celem odbycia kary 25 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został przekazany policjantom ze Szczytna.
 

Tego samego dnia zatrzymano  2 kobiety poszukiwane przez polskie sądy. 35-letnią Rosjankę zatrzymali funkcjonariusze z PSG w Bezledach na kierunku przyjazdowym do Polski. Natomiast 49-letnią mieszkankę Malborka zatrzymali na kierunku wyjazdowym z RP funkcjonariusze SG na drogowym przejściu granicznym w Gronowie. Osoby po uregulowaniu zaległości ruszyły w dalszą podróż.
 

24 i 26 stycznia na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach zatrzymano mieszkanki Kaliningradu, które poszukiwał Sąd Rejonowy w Bartoszycach. 47-letnie kobiety opłaciły zaległą karę grzywny i dalej kontynuowały podróż.  
 

27 stycznia funkcjonariusze z PSG w Bezledach w trakcie sprawdzania dokumentów podróży obywatela Rosji ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez bartoszycki sąd. Okazało się, że 25-latek również nie uregulował zasądzonej kary. Podróżny uiścił zaległą kwotę i wjechał do Polski.
 

por. SG Mirosława Aleksandrowicz
Rzecznik Prasowy - koordynator
Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.