Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Bezpieczeństwo seniorów i współczesne zagrożenia – debata w Pasłęku

27.10.2016, 10:22:31 Rozmiar tekstu: A A A
Bezpieczeństwo seniorów i współczesne zagrożenia – debata w Pasłęku
fot. KMP w Elblągu

Pasłęcki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Komisariat Policji w Pasłęku zapraszają wszystkich seniorów na debatę, której tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo osób starszych. W trakcie spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z najczęstszymi zagrożeniami, z jakimi spotkają się nasi seniorzy. Przedstawione zostaną także sposoby zapobiegania takim zagrożeniom. 

 

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali przedstawiciel instytucji, których głównym zadaniem jest dbanie o nasze bezpieczeństwo: Komendant Miejski Policji w Elblągu, Komendanta Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Pasłęku oraz Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Pasłęku, pod którego nadzorem pozostaje pasłęcka Straż Miejska.

 

Dzięki temu możliwym będzie przekazanie bezpośrednio na ich ręce spostrzeżeń dotyczących możliwości zapewnienia bezpieczeństwa osobom starszym. Mamy nadzieję, że zaplanowany w trakcie spotkania panel dyskusyjny pozwoli na wymianę sugestii dotyczących podniesienia poziomu bezpieczeństwa oraz przyczyni się do jeszcze skuteczniejszego niwelowania wszelkiego rodzaju zagrożeń, z jaki mogą spotkać się pasłęccy seniorzy.

 

Spotkanie zaplanowane na 27 października 2016r. na godz. 17:00 ma charakter otwarty i odbędzie się w Bibliotece Publicznej w Pasłęku, Pl. Św. Wojciecha 5.

 

Na debatę zaprasza - PUTW w Pasłęku, Komendant KP w Pasłęku.
 

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3324568271637