Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

W minionym tygodniu strażnicy interweniowali 5 razy na „ciepłej wodzie”

28.06.2016, 10:05:05 Rozmiar tekstu: A A A
W minionym tygodniu strażnicy interweniowali 5 razy na „ciepłej wodzie”
fot. nadesłane

Wakacje. Lato w pełni. Ciepłe, słoneczne dni skłaniają wielu mieszkańców naszego miasta do korzystania z tzw. dzikich kąpielisk, w których kąpiel jest niebezpieczna i zabroniona.

Straż miejska szczególnie w okresie letnim kontroluje m.in. takie miejsca jak „ciepła woda” przy ulicy Mazurskiej czy teren pod mostem kolejowym przy ulicy Junaków i Malborskiej, gdzie urządzają sobie kąpiel osoby w różnym wieku.

W minionym tygodniu strażnicy  interweniowali 5 razy na „ciepłej wodzie” w stosunku do osób nieletnich, które postanowiły się tam ochłodzić.  Funkcjonariusze zdyscyplinowali ich i pouczyli o konsekwencjach, jakie mogą spotkać każdego kto kąpie się w takich miejscach.

Pamiętaj!
Kąpiel w miejscach zabronionych jest zagrożona karą grzywny do 250 zł., o czym mówi art. 55 kodeksu wykroczeń. Ale przede wszystkim wiąże się z utratą zdrowia, a nawet życia.
 

Karolina Wiercińska, Straż Miejska w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ no
  Wtorek, 28.06

  I co się dziwić jak nie ma w Elblągu odkrytego kąpieliska tylko dziękować urzędnikom że do takiego stanu doprowadzili miasto,

 2. 2
  --3
  ~ jbvrcrxecvy
  Wtorek, 28.06

  do ~ no, to, że nie ma odkrytego kąpieliska nie usprawiedliwia kąpania się w miejscach niebezpiecznych.A potem tragedia.

 3. 3
  +8
  ~ j23
  Wtorek, 28.06

  jakie mamy MIEJSCE BEZPIECZNE W ELBLĄGU ....... DO KĄPIELI ... na terenie otwartym....? miasto nic nie zrobiło w tym kierunku ..... , by coś zorganizować do kąpieli np w rzece Elbląg , pomimo iż Elbląg leży nad wodą , nie mamy żadnego kąpieliska.......miejskiego

 4. 4
  0
  ~ realista
  Wtorek, 28.06

  Warto by rowniez sprawdzic siedzacych tam "wedkarzy". Co tam sie dzieje jesli chodzi o rybe to.. z reszta sami zobaczycie.

 5. 5
  +4
  ~ matka
  Wtorek, 28.06

  ale gdyby był odkryty basen to wszyscy ci co kąpią się w miejscach niedozwolonych by szli na basen nie toneły by dziedzi.Miasto wydaje pieniądze a basenu nie remontują

 6. 6
  0
  ~ Mariusz Lewandowski
  Wtorek, 28.06

  Przypominam słowa Donalda Tuska - obowiązkiem samorządu jest dbać o bezpieczeństwo dzieci. Z tego obowiązku jak na razie słabo się samorząd wywiązuje ponieważ zakaz kąpieli to tylko pół środek a właściwie swoiste alibi. Pouczenia i mandaty to nie rozwiązanie problemu a podobno władze miasta mają problemy rozwiązywać ....

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3445198535919