Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Wyniki sekcji nie pozostawiły złudzeń. Policja zna przyczyny śmierci 55-latki

09.02.2016, 15:13:21 Rozmiar tekstu: A A A
 Wyniki sekcji nie pozostawiły złudzeń. Policja zna przyczyny śmierci 55-latki
Zdjęcie stanowi ilustrację do artykułu (Zbiornik wodny przy Dąbrowskiego, Fot. archiwum redakcji)
W minioną sobotę, przy ul. Dąbrowskiego, policjanci znaleźli ciało 55-latki. Dziś znane są juz wyniki sekcji zwłok. Okazał się, ze powodem śmierci kobiety było wychłodzenie.
Przypomnijmy, że w Tłusty Czwartek (4 lutego) elbląscy policjanci otrzymali zgłoszenie - 55-letnia kobieta wyszła z domu do sklepu i nie wróciła. Dwa dni później jej ciało znaleziono przy ul. Dąbrowskiego.

Choć kobieta była roznegliżowana, policjanci wstępnie wykluczyli morderstwo. - Dla nas kluczowy jest wynik sekcji zwłok. Wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej. Na razie nic nie można stwierdzić na pewno.  Wstępnie wykluczono jednak udział osób trzecich  – mówił wczoraj Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.
 
Prokurator zarządził, aby dziś przeprowadzono sekcję zwłok.
 
Wyniki wskazują, że przyczyną śmierci kobiety było wychłodzenie. 55-latka nie miała żadnych obrażeń wskazujących na udział osób trzecich. Nie mamy jeszcze wyników badania krwi, więc nie wiemy, czy kobieta była trzeźwa
 
– stwierdził Krzysztof Nowacki.
 
 
 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ elblązanin
  Wtorek, 09.02

  raz pokazują jeziorko raz zbiornik ppoż????????????

 2. 2
  +13
  ~ 07-...
  Wtorek, 09.02

  DLACZEGO NIE POKAŻĄ RZECZYWISTEGO MIEJSCA ? - ZNALEZIENIA ZWŁOK ??? JAKAŚ TAJEMNICA ??? POSZŁA NIBY PO ZAKUPY I CO ROZEBRAŁA SIĘ I POSZŁA SE SPAĆ? -ZA DUŻO TU ZNAKÓW ZAPYTANIA ...

 3. 3
  +10
  ~ haha
  Wtorek, 09.02

  standard, wszystko wykluczone, umywanie rączek, jak zawsze kogoś znajdą dziwnym zbiegiem okoliczności non stop wyklucza się udział osób trzecich, może by tak sprawdzić działania prokuratury ? nie sądzicie że coś tu nie gra ? od dobrych kilku lat wiecznie się wyklucza kogoś innego a osobe zmarłą uznaje się za nieszcześliwy wypadek, co za spokojne miasto, żenada.

 4. 4
  +6
  ~ dana02
  Wtorek, 09.02

  gdzie mój komentarz był tu dzisiaj i co ????????????

 5. 5
  +2
  ~ anonim
  Wtorek, 09.02

  A tu jak zwykle sami specjaliści się wypowiadają... nie minęliście się z powołaniem? Może jeszcze czas na studia w tym kierunku i zmianę zawodu? Elbląg to takie cebulakowo, że aż głowa mała. Zamiast wziąć się za coś pożytecznego, to siedzą przy tych komputerach i się wymądrzają, znając się jak świnie na gwiazdach. Aż nie chce się wchodzić na te portale, żeby poczytać co się dzieje w mieście, bo co by nie było zawsze same "genialne" komentarze znawców :/

 6. 6
  +3
  ~ EuPi
  Wtorek, 09.02

  Też tam maja sie zajmowac jakąś zwykła kobietą. Jakby to ktos był ważny, to ganiali by jak z pecherzem, a tak zakłócaja im błogi spokój. A zdjecia, mze rózne? Takim mamy na portalach genialnych ,,dziennikarzy.

 7. 7
  +3
  ~ 997
  Środa, 10.02

  debilom komentarze wzbronione

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83998107910156