Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Tylko w ciągu minionej doby zatrzymano 6 nietrzeźwych kierujących

29.11.2015, 21:30:47 Rozmiar tekstu: A A A
Tylko w ciągu minionej doby zatrzymano 6 nietrzeźwych kierujących
Trzech z nich miało powyżej promila alkoholu w organizmie a kolejnych trzech przekroczony poziom 2 promili. Wszyscy przebadani mieli świadomość tego ze kierują będąc pod wpływem alkoholu. Mimo to zdecydowali się by wsiąść za kierownicę.
 
55-letni Henryk Z., który kierował osobowym daihatsu, a którego policjanci zatrzymali w Gronowie Górnym miał 2,32 promila alkoholu w organizmie. Jego auto trafiło na policyjny parking.  
 
Dziś o 1.00 w nocy patrol ruchu drogowego zatrzymał na ul. Płk. Dąbka w Elblągu 50-letnią Hannę Z. Kobieta kierowała mazdą mając 1,66 promila. Jej auto również trafiło na parking.
 
Z kolei policjanci z Pasłęka w sobotę około 20.30 zatrzymali na ul. 11 Listopada 33-letnią Jolantę C. Kobieta kierowała renault megane. Badanie alkotestem w jej przypadku wykazało 2,34 promila alkoholu w organizmie. 33-latce zatrzymano prawo jazdy.
 
Wszystkie wymienione osoby odpowiedzą teraz przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami na czas określony przez sąd.
 
 
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ informacja
  Poniedziałek, 30.11

  co w tym dziwnego ludzie piją z rozpaczy , w kraju faszyzm wprowadza nowy rząd , demokracja zagrożona i są efekty

 2. 2
  0
  ~ Elblążanin
  Poniedziałek, 30.11

  Do - informacja- Mój drogi nie jest to prawda, że ludzie piją z rozpaczy, LUDZIE I TO W DODATKU PIJĄ ZE SWOJEJ GŁUPOTY, nic nie może ich usprawiedliwiać, jeśli wypiją, to jest ich sprawa, ale DLACZEGO SIADAJĄ ZA KIEROWNICĘ, JA CHCĘ JESZCZE ŻYĆ, A NIE TAKIE MŁODE DZIECIĄTKO MOŻE ODEBRAĆ MI ZYCIE. ŻENADA

 3. 3
  +1
  ~ informator
  Poniedziałek, 30.11

  ELBLĄŻANIN wyluzuj - masz rację, nie czujesz sarkazmu ?

 4. 4
  +1
  ~ Polak
  Poniedziałek, 30.11

  informator - mam nadzieję, że z tym "obecnym faszyzmem" to także był sarkazm, bo większego faszyzmu i państwa totalitarnego od tego co było przez ostatnie 8 lat to nie mieliśmy od czasów wojny Ps. co do pijących, to nie dajmy z siebie zrobić większych pijaków niż cała reszta Europy. We Włoszech jest czymś zupełnie normalnym dla nich, że do obiadu piją wino (w restauracji) i zaraz potem wsiadają za kółko. POdobnie jest w Hiszpanii i wielu innych krajach, tyle, że tam nie ma w ogóle czegoś takiego jak policyjna "akcja alkomat", więc i nie ma statystyk. Uważam, że nie powinno się pić i jechać, jednak u nas pod tym względem na prawdę nie jest najgorzej patrząc na resztę Europy. Przyczyną wypadków przede wszystkim jest zły stan dróg (za wąskie w stosunku do ilości pojazdów) a nie kierowcy.

 5. 5
  +1
  ~ emeryt
  Poniedziałek, 30.11

  Ja mam pytanie , czy wy wiecie co to jest demokracja . W Polsce nigdy nie było demokracji, tylko słowa były i są używane , Demokrację chce zrobić nowy rząd , który został wybrany w sposób demokratyczny , Należy cierpliwie poczekać dać nowej władzy czas na uporządkowanie urzędów , Należy oczyścić od kradzieży i oszustwa i wtedy doprowadzić do demokracji, Obecna demokracja jest taka sama jak był przed wojną ,po wojnie nikt nie chciał demokracji , mówili z PRZODU ŁATA Z TYŁU ŁATA ,TAK WYGLĄDA DEMOKRATA , INACZEJ DZIAD . ŻEBRAK . itd.

 6. 6
  0
  ~ dla informacja
  Poniedziałek, 30.11

  Jeżeli osoba posiada samochód i pije i siada za kierownicę to z biedy, czy z dobrobytu , niektórzy piją bo mają za dużo kasy ,robią różnego rodzaju interesy , gdzie wódka musi być , ,to się nazywa opijemy sprawę . Jestem człowiekiem o bogatej wiedzy w tym temacie . Z biedy ludzie odbierają sobie życie , bo nie umieją sobie poradzić i tak własnie kończą ,życie ,

 7. 7
  0
  ~ Elblążanin
  Wtorek, 01.12

  Dla - informacja facet jesteś w wielkim błędzie, a ponadto nic nie rozumiesz, zrozumiesz może dopiero wtedy jak ci taki małolat jeden z drugim zrobi krzywdę i pozostawi do końca życia kaleką. TO SĄ BARDZO POWAŻNE SPRAWY I NIE MA TU NIC WIĘCEJ DO GADANIA W TYM TEMACIE - NIE MOŻNA PIĆ I WSIADAĆ ZA KIEROWNICĘ I T Y L E .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6540040969849