Sobota, 18.09.2021, Imieniny: Irena, Stanislaw, Józef
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Biegała półnaga po ośrodku wczasowym w Krynicy Morskiej

29.07.2015, 14:41:11 Rozmiar tekstu: A A A
Biegała półnaga po ośrodku wczasowym w Krynicy Morskiej
Fot. Adrian Sajko (zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu)

Do elbląskiego szpitala trafiła 21-letnia studentka, której zachowanie budziło wiele wątpliwości. Młoda kobieta biegała bez stanika po jednym z ośrodków wczasowych na Mierzei Wiślanej. Tam jej zachowaniem zaniepokoiła się obsługa. W konsekwencji niewiasta trafiła do elbląskiego szpitala, gdyż podejrzewano, że jest pod wpływem dopalaczy.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około północy. Wtedy to do elbląskiego szpitala została przewieziona 21-letnia kobieta. Jej dziwne zachowanie 2 godziny wcześniej skłoniło obsługę ośrodka wypoczynkowego w Krynicy Morskiej do wezwania pogotowia ratunkowego i policji. Kobieta najpierw biegała półnaga po ośrodku, później straciła przytomność. Policjanci przyjechali w momencie, kiedy na miejscu ratownicy medyczni udzielali jej pomocy. Kobietę przewieziono karetką do elbląskiego szpitala.

W trakcie przeszukania jej torebki, policjanci znaleźli niewielkie foliowe zawiniątko z roślinnym suszem. Po testach okazało się, że jest to marihuana. W tym czasie młodej dziewczynie udzielano pomocy medycznej. Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie. Dziś została przesłuchana.  Teraz prokurator zadecyduje o odpowiedzialności za posiadanie narkotyku. Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

21-letnia studentka, która zatruła się środkiem odurzającym spędziła noc w policyjnym areszcie.

 


podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ dama
  Środa, 29.07

  W Polsce można zawsze wmówić : psychiczny ,na dopalaczach ,tylko jak ktoś się opala bez góry -stanika to zaraz afera.ZACOFANY KRAJ!!!!!!!!!!!!Jak na tych zwyrodnialców -handlarzy narkotykowych kary nie ma 1 mln zł na wpłacenie to wyjdzie a nie groszowe sumy a na porządnych ludzi bicz macie.PRL 0-2.

 2. 2
  +1
  ~ Fan top
  Środa, 29.07

  Lubie kobiety w toples ale czy ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?! Biegała po ośrodku a nie opalała się i straciła przytomność "Panie nieprzytomny"... głup...ich nie sieją, sami się rodzą...

 3. 3
  +4
  ~ nastepny
  Środa, 29.07

  fan top -czy to nie wszystko jedno ciemnoty nie brakuje .a te epitety ;głup................. itd to chyba dotyczą ciebie.KRÓTKO.

 4. 4
  +8
  ~ nwo
  Środa, 29.07

  Froga zamknąć nie potrafią, z dopalaczami sobie poradzić nie potrafią, wiecznie mają nie dobory kadrowe i małe zarobki.... a szczycą się zatrzymaniem do aresztu 21 latki która się bawi, wow czy wypita czy przyćpana... gratuluje sukcesu w skali kraju, od komendanta głównego zapewne dostaniecie 2 zł premii i list gratulacyjny. Swoją drogą w Krynii ile jest tych wypitych ludzi, imprezują, krzyczą ... takie miasto... żyje w lato, są imprezy jest głośno... a nie tak jak w Elbągu.... smutno, szaro i byle jak. P.S. Fajne piersi nie są złe.

 5. 5
  +19
  ~ ja
  Środa, 29.07

  A gdzie zdjecia? Jak nie ma zdjec to nie wierze w to co pisza

 6. 6
  +4
  ~ Machupichcę
  Czwartek, 30.07

  A jakiej rasy był ten piesek ?

 7. 7
  +4
  ~ :)
  Czwartek, 30.07

  do "ja" - owszem, zdjęcia ale nie z aresztu, ale z czasu gdy biegała na wolności. Na pewno obsługa ośrodka ma nawet miły filmik. Od rozpoczęcia biegu do utraty przytomności, a nawet do przyjazdu służb, minęło trochę czasu. Przebiją Sowę & company? Za darmo jej ziela nie dali !!! A w areszcie z monitoringu :):):)

 8. 8
  +1
  ~ szimurina
  Czwartek, 30.07

  "Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie." - przecież to zamordyzm! po co ? nie mozna było wypuścić jej do domu tylko areszt jak jakiś ***a? wezwanie na komende i do domu! i ta kara która jej grozi... do 3 lat więzienia? Zrobiła coś komuś? W tym samym czasie w Krynicy Morskiej dziesiątki osób z urwanym filmem po etanolu!

 9. 9
  +2
  ~ szimurina
  Czwartek, 30.07

  "Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie." - przecież to zamordyzm! po co ? nie mozna było wypuścić jej do domu tylko areszt jak jakiś ***a? wezwanie na komende i do domu! i ta kara która jej grozi... do 3 lat więzienia? Zrobiła coś komuś? W tym samym czasie w Krynicy Morskiej dziesiątki osób z urwanym filmem po etanolu!

 10. 10
  +1
  ~ Obserwator
  Czwartek, 30.07

  A gdzie dowód w postaci zdjęcia?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.