Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Apel do kierowców

27.04.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Przed nami kolejny długi weekend. Okres ten charakteryzuje się zwiększonym natężeniem ruchu na drogach. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwać będą policjanci ruchu drogowego. Policyjne patrole kontrolować będą drogę krajową nr 7 oraz drogi wylotowe z miasta. Służba pełniona będzie również na ulicach miasta. Najczęściej popełniane wykroczenia przez kierujących to przekraczanie i to w znacznym stopniu dozwolonej prędkości, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych o ograniczonej widoczności, bardzo często na tzw. „trzeciego”. Jazda taka wywołuje reakcję łańcuchową u innych kierowców i sprzyja powstawaniu sytuacji niebezpiecznych prowadzących do zaistnienia groźnych w skutkach wypadków drogowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa policyjne patrole wyposażone będą w radary. Kontrolowany będzie również stan trzeźwości kierujących. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i ostrożną jazdę. Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 18 maja 2003 roku w sprawie okresowych ograniczeń oraz zakazu ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton (z wyjątkiem autobusów) po uwzględnieniu wyłączeń określonych w par.3 ww Rozporządzenia zakazy obowiązują w dniach

- piątek 30.04.2004 r. w godz. 18.00 – 22.00

- sobota 01.05.2004 r. w godz. 7.00 – 22.00

- niedziela 02.05.2004 r. w godz. 18.00 – 22.00

- poniedziałek 03.05.2004 r. w godz. 7.00 – 22.00
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0370302200317