Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLICJA

Próbował zgwałcić kobietę na pasażu

31.12.2008, 13:12:17 Rozmiar tekstu: A A A
Próbował zgwałcić kobietę na pasażu
Na trzy miesiące do aresztu trafił 25-letni Przemysław K. Mężczyzna 26 grudnia o 4 nad ranem, na pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej pobił i usiłował zgwałcić młodą kobietę. Poszkodowana z obrażeniami w postaci: stłuczenia głowy, złamania kości nadgarstka, oraz złamaniami dwóch palców trafiła do szpitala. Sprawcy grozi teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

- Do zdarzenia doszło 26 grudnia około godziny 4 nad ranem na elbląskim pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej – informuje st. post. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Młoda kobieta wracająca do domu została napadnięta przez mężczyznę. Ten uderzał ją w głowę i dusił usiłując jednocześnie doprowadzić do obcowania płciowego.

Pomimo odniesionych obrażeń kobiecie udało się wyrwać agresywnemu napastnikowi i uciec. Policjanci natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy tego czynu. Ustalenia operacyjne pozwoliły wytypować sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 25-letni Przemysław K. Mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu.

- Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy w wysokim stopniu wskazuje na to, że to właśnie on jest sprawcą tego czynu – mówi st. post. Krzysztof Nowacki. - Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec Przemysława K. areszt tymczasowy na 3 miesiące. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratur Rejonowa w Elblągu.

W postępowaniu wykorzystano również częściowy zapis z kamer monitoringu umieszczonych w centrum miasta.
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Bożena
  Środa, 31.12

  Uważam że powinny być częstsze patrole policyjne.Ale z drugiej strony to bym się bała chodzić tak późno nad ranem.Bardzo szkoda mi tej kobiety.I powinny być ostrzejsze kary dla takich mężczyzn.

 2. 2
  +1
  ~ ad
  Czwartek, 01.01

  no to bydlaku teraz zobaczysz prawdziwą milość w pierdlu

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2018439769745