Anastazja wystąpiła na Wyspie Spichrzów podczas tegorocznego święta miasta. Koncert wokalistki był jednym z pierwszych muzycznych akcentów Dni Elbląga 2026. Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia.
W piątek (26 czerwca) rozpoczęło się trzydniowe święto miasta, które w tym roku odbywa się pod hasłem „No to gramy!”. Podczas Dni Elbląga nie mogło zabraknąć koncertów na Wyspie Spichrzów.
Jako pierwsza na scenie pojawiła się Anastazja Maciąg. Przed nami jeszcze koncerty m.in. Justyny Steczkowskiej (sobota, godz. 21) oraz Palucha (niedziela, godz. 21).












