Dziś (13 maja) doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Część mieszkańców naszego miasta została bez ogrzewania i ciepłej wody. Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapewnia, że trwają prace nad rozwiązaniem tego problemu. - Jeżeli zarządca obiektu nie zgłosił do nas chęci wyłączenia ogrzewania to ogrzewanie do tej pory funkcjonuje. W tych przypadkach mieszkańcy nie mają obecnie ogrzewania i ciepłej wody. W pozostałych przypadkach, jeśli budynki już nie są ogrzewane to awaria dotyczy tylko ciepłej wody - mówi pracownik EPEC.
Coś się stało z ciepłem. Chyba jest jakaś awaria, bo nie tylko sąsiedzi w moim budynku nie mają ciepła
– alarmuje nasza czytelniczka.
Problemy z brakiem ogrzewania i ciepłej wody pojawiły się w budynkach przy 11 elbląskich ulicach.
W związku z awarią miejskiej sieci ciepłowniczej, w dniu dzisiejszym nastąpiła przerwa w dostawie ciepła. Utrudnienia dotyczą odbiorców przy ulicach Kaliska, Katowicka, Konopnicka, Pawia, Piłsudskiego, Pomorska, Suwalska, Tarnowska, Wiślicka, Zakopiańska, Żyrardowska
– informuje EPEC.
Kiedy awaria zostanie naprawiona? - Służby techniczne EPEC pracują nad usunięciem usterki. Przewidywany czas przywrócenia dostaw ciepła to godz. 20:00 - zapewnia EPEC.









No, skoro taka "awaria", to albo stan przechowalni zamierza wnioskować o podwyżki pensji, albo wreszcie przezydent zdecydował się na reformę tego pachnącego tworu. Okaże się za kilka dni.
Może jest drogo, ale za to kiepsko.
Czy tego potworka kto nadzoruje?
Podzielniki ciepła kiedy będą montowane w każdym mieszkaniu. Obecnie non stop mają otwarte okna a ciepło ucieka z mieszkań.
Przez debili cały czas wietrzących lokale i klatki schodowe wszyscy płacą więcej. A jak taki palant zakręci u siebie to u sąsiadów też jest zimno i oni mu ogrzewają za darmo. To powinno być karalne...