Powybijane szyby - zniszczona wiata! To nie „głupi żart” — to zwykły wandalizm i brak szacunku do wspólnego mienia.
Każda taka dewastacja to tysiące złotych wyrzucone w błoto — z naszych pieniędzy.
Czy takiego Elbląga chcecie. Reaguj. Zgłaszaj. Nie pozwólmy niszczyć naszego miasta!
Straż Miejska w Elbląg










Margines społeczny
Ten burak , co zniszczył teraz niech szkody pokryje z własnej kieszeni i naprawi. Przecież to nasze wspólne. To nie znaczy , że niczyje i że można niszczyć. Tam fotopulapka by się przydała. A skoro tam nic nie jeździ i nie zapowiada się by tam cis jeździło , przystanek przenieść w mieście w miejscu bardziej ku temu potrzebnym.
Wschodnie standardy wchodzą na pełnej kurtyzanie.
Pałleta bedzie mierzyl Ozi bedzie szklił