Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Festyn rodzinny na torze Kalbar

06.05.2024, 17:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Festyn rodzinny na torze Kalbar
Fot. MOSiR

W najbliższą sobotę, 11 maja, od godziny 11:00 na najmłodszych elblążan będzie czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na torze Kalbar odbędzie się festyn rodzinny połączony z Biegami na Orientację. Wśród atrakcji nie zabraknie dmuchańców, strefy sportowej i wielu animacji dla dzieci. Wstęp wolny.

 

 


Festyn rodzinny, to doskonała okazja do wspólnie spędzonego czasu. Co nas czeka już w najbliższą sobotę? Dzieci będą mogły liczyć między innymi na malowanie twarzy, ulubione dmuchańce i bańki mydlane. Młodzież i dorośli będą mogli skorzystać z elektrycznych hulajnóg, spróbować swoich sił na bicyklu i w paintballa. Na boiskach będą przygotowane specjalne strefy rekreacyjne z grami i zabawami. Nie zabraknie również stoiska z kolorowymi eksperymentami, strefy gastronomicznej i konkursów związanych z obchodami 20-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej. 

 

 


Podczas festynu, również od godziny 11:00, w biurze zawodów będzie można zapisać się na Biegi na Orientację. Trasa biegów będzie prowadziła po parku Dolinka. Zasady są bardzo proste, a cel jeden: pokonanie trasy poprzez odnajdywanie ukrytych w parku punktów kontrolnych. Do pomocy uczestnicy mają szczegółową mapę. Jak zawsze na najszybszych czekają pamiątkowe medale i miejsca na podium. 

 

 


Festyn odbędzie się na torze Kalbar przy ul. Agrykola 8, zapraszamy całe rodziny. Festyn potrwa od 11:00 do 14:00. 
Partnerzy: 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, Fabryka Dobra, Elbląski Park Technologiczny, Elbląski Klub Orienteeringu Gryf.

 

 

MOSiR Elbląg 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0314891338348