Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Od dekady miasto sprzedaje po kawałku tereny przy ul. Lotniczej

16.04.2024, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Od dekady miasto sprzedaje po kawałku tereny przy ul. Lotniczej

Od dekady miasto sprzedaje po kawałku teren dawnego kompleksu wojskowego przy ul. Lotniczej. Teraz planuje po raz kolejny wystawić na sprzedaż jedną ze znajdujących się tam działek. Tym razem za niższą cenę. 

 

 


Pierwszy przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Lotniczej odbył się w ubiegłym roku - chodziło o działkę o powierzchni pow. 0,3579 ha. - Dla obszaru, na którym zlokalizowana jest nieruchomość stanowiąca przedmiot przetargu, brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zabudowa nieruchomości winna nastąpić w oparciu o wydaną przez Prezydenta Miasta Elbląg decyzję o warunkach zabudowy, uzyskaną przez Nabywcę własnym staraniem i na własny koszt - informował Ratusz w ubiegłym roku.

 

 


Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła wtedy 650 tys. zł. Nabywcy nie udało się znaleźć. Teraz miasto planuje kolejny, trzeci przetarg. Tym razem jednak zamierza zejść z ceny do 585 tys. zł. Informacja w tej sprawie pojawiła się na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Elblągu. 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ pytam
  Wtorek, 16.04

  Czy u nas niema planu zagospodarowania przestrzennego, teren Lotniczej to bardzo atrakcyjny. Dlaczego się sprzedaje po kawałku, żeby potem jak się znajdzie jakiś kupiec na większa budowle to będzie musiał odkupić od prywaciarza, a cena działek w górę.?Zatrzymać to natychmiast.To jest jakby okradanie nas mieszkańców z naszej wspólnej własności.

 2. 2
  +9
  ~ Od dekad
  Wtorek, 16.04

  A pas startowy na lotnisku jak byl dziki tak jest nadal. Obiecali wszyscy ,wszystkie partie remonty lotniska,dróg dojazdowych i co barachlo.

 3. 3
  +6
  ~ Pero
  Środa, 17.04

  Czy miasto ma świadomość jak zdewastowano budynki tam znajdujące się. Kto za to odpowiada,.

 4. 4
  0
  ~ uiy
  Środa, 17.04

  NOico robią co chcą ,a starzy ,mówia nie ide na wybory ,boile mi zostrało .Byle byłol jak było nic dla pokolenia i Polski Komunizm zaszczepiony .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2207388877869