Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zostań jednym z nas! Dzień kandydata w Elblągu

17.11.2023, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zostań jednym z nas! Dzień kandydata w Elblągu
Fot. KMP Elbląg

W Elblągu przeprowadzono Dzień Kandydata wraz z możliwością pokonania toru sprawnościowego, czyli części procedury rekrutacyjnej dla kandydatów do Policji. Jest to już druga, elbląska edycja, tego popularnego w całym województwie przedsięwzięcia.

 

 

W Hali Sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji trwały zmagania chętnych, którzy zdecydowali się na pokonanie specjalnie przygotowanego toru. Oprócz poszczególnych jego elementów takich jak przewroty, rzut piłką lekarską, przeskakiwanie przez skrzynie, czy przenoszenie 28-kilogramowego manekina, uczestnicy zmagali się ze zmęczeniem i czasem. Aby dostać się w szeregi

 

Policji trzeba pokonać tor w czasie nie dłuższym niż 1 minuta 41 sekund. W zajęciach uczestniczyli, m.in. uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół w Pasłęku. Sprawdzali swoje wytrenowanie i to z całkiem pozytywnym skutkiem. Tor pokonało 20 osób.

 

 

 

Jakub Sawicki

Zespół Prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Dzień kandydata w Elblągu ( zdjęć 18 )
Dodano: 2023-11-17 | Fot. KMP Elbląg
0

Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Gość
  Sobota, 18.11

  Komuna policji. Kwalifikacje i sam kurs jest wyłącznie w Szczytnie - wiocha patologiczna pod lasem, gdzie nie ma żadnego qensownego połączenia ze światem. Jak nie masz auta to powodzenia. Szkola powinna być w Olsztynie, a kwalifikacje w każdym większym mieście.

 2. 2
  +2
  ~ Głos Ludu
  Niedziela, 19.11

  Policja - płacą marne grosze, stresująca robota, brak kadr, trzeba brać nadgodziny, słabo z awansami, komisariaty w Egu- komuna dodatkowo tragiczny PR- nielegalne maseczki i mandaty, strajki kobiet, palowanie ludzi na innych strajkach, polityczne wykorzystywanie- nic tylko wstąpić do Policji ;)))

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1065459251404