Sobota, 2.12.2023, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Agata Filipowicz o wejściu do finału Miss Polski: Popłakałam się ze szczęścia, bo wiem, że przede mną wspaniała przygoda

10.05.2023, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Agata Filipowicz o wejściu do finału Miss Polski: Popłakałam się ze szczęścia, bo wiem, że przede mną wspaniała przygoda
fot. archiwum prywatne

- O wejściu do finału Miss Polski 2023 dowiedziałam się mailowo. Moja radość była ogromna. Popłakałam się ze szczęścia, bo wiem, że przede mną wspaniała przygoda – przyznała pochodząca z Nowakowa Agata Filipowicz. Jak ocenia swoje szanse po pierwszym zgrupowaniu?


Choć Agata Filipowicz na co dzień mieszka w Nowakowie, to w Elblągu toczy się jej życie. - Tak naprawdę Elbląg to moje miasto. Mieszkam w Nowakowie i tutaj chodziłam do podstawówki, ale dalsze etapy edukacji przechodziłam w Elblągu. Tutaj też są wszyscy moi przyjaciele, rodzina. Wszelkie aktywności, moje zajęcia również odbywają się tutaj. Tu toczy się większość mojego życia – mówiła w rozmowie z nami.


Jak Agata Filipowicz zareagowała na wieść o dostaniu się do finału Miss Polski 2023?

 

O wejściu do finału dowiedziałam się mailowo. Moja radość była ogromna. Popłakałam się ze szczęścia, bo wiem, że przede mną wspaniała przygoda. Moje przygotowania teraz opierają się głównie na kompletowaniu garderoby

 

– powiedziała w rozmowie z nami.Finalistki konkursu Miss Polski 2023 wzięły udział w pierwszym zgrupowaniu, które odbyło się w dniach 5-7 maja w Łodzi.

 

Już z niektórymi dziewczynami się zapoznałam, jednak teraz miałyśmy okazję poznać się wszystkie bliżej. Myślę, że wszystkie mamy równe szanse. Jury wybrało grono pięknych, mądrych i interesujących dziewczyn

 

– zaznaczyła Agata Filipowicz.
Jak wrażenia po pierwszym zgrupowaniu? - Wrażenia bardzo pozytywne. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w zgrupowaniu – mówiła Agata Filipowicz. - Poznałam się z innymi finalistkami, przyswoiłam ogromną dawkę wiedzy ze szkoleń i oficjalnie dostałam szarfę finalistki. Emocje były ogromne i szczerze już tęsknię za wszystkimi.


Jak po pierwszym zgrupowaniu Agata Filipowicz ocenia swoje szanse? - Nie patrzę kto jakie ma szanse. Na pewno nie traktuje tego jak rywalizacji, tylko jako super przygodę – zapewnia Agata Filipowicz.


Kiedy kolejne zgrupowanie? - Jeżeli się uda to zobaczymy się jeszcze w maju. Jeśli nie, to kolejne zgrupowanie w drugiej połowie czerwca już w Krynicy Zdrój – dodała Agata Filipowicz.
 


 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Pytam
  Środa, 10.05

  Jeśli tak wychwala Elbląg to dlaczego ma szarfę warmia i mazury. Żuławy i powiśle się wychwala.

 2. 2
  +2
  ~ taka prawda
  Środa, 10.05

  Brawo, dziewczyna wygląda cudownie naturalnie. Tylko dlaczego potem jak są pokazy i gra o wyższa stawkę, to diametralnie wygląd się zmienia na sztuczność. Trzymam kciuki i dalej proszę panią, zdobywać świat.

 3. 3
  0
  ~ maj-jatenko
  Środa, 10.05

  Teee, Pytam. Bo ci żyłka pęknie. Skrupulatny jesteś jak garbato nosi... Hahaha

 4. 4
  --2
  ~ maj-jatenko
  Środa, 10.05

  jakis kacap czy zza buga. ot swołocz.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0694880485535