Niedziela, 24.09.2023, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Trzy placówki oświatowe bez nowych dyrektorów. Miasto ogłosiło kolejne konkursy

09.05.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Trzy placówki oświatowe bez nowych dyrektorów. Miasto ogłosiło kolejne konkursy

Nie ma chętnych na kierowanie m.in. Przedszkolem nr 3 i Przedszkolem nr 8? Miasto po raz kolejny ogłosiło konkurs na stanowiska dyrektorów trzech placówek oświatowych. 

 
Prezydent Elbląga ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów: Przedszkola nr 3 (ul. Bema 26), Przedszkola nr 8 (ul. Bema 9) i Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 (ul. Robotnicza 173). To kolejne podejście. Poprzednie konkursy ogłoszono w marcu, ale nie przyniosły one rozstrzygnięcia. Tym razem na oferty chętnych miasto czeka do 22 maja.

 

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają m.in. te wymagania: wykształcenie wyższe i tytuł zawodowy magister, magister inżynier lub równorzędny, oraz przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym przedszkolu, szkole lub placówce, studia pierwszego, studia drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie lub studia podyplomowe, z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą prowadzony zgodnie z przepisami w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli, co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego.

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Arc
  Wtorek, 09.05

  Uwielbiam te płacze niektórych jak to bredzą, że nie mogą znaleźć kogoś do pracy i jednocześnie stawiaja zaporowe warunki do jej podjęcia. Ostatnio też słyszałem o właścicielu hotelu, co płakał, że od 8 miesięcy szuka recepcjonistki - biedaczek ale juz się nie chwalił jakie stawia wymagania i co za nie oferuje. Ps. redakcji nie piszcie bzdur, ze nie ma chętnych, tylko piszcie prawdę, że placówka stawia zaporowe warunki dla chętnych!

 2. 2
  +10
  ~ Ola
  Wtorek, 09.05

  Zaporowe warunki są zgodne z ustawą- wykształcenie i doświadczenie w pracy tego się nie przeskoczy. Nie dziwię się że nie ma chętnych to ciezki kawałek chleba

 3. 3
  +5
  ~ 100% elblążanin
  Wtorek, 09.05

  Nie ma chętnych bo .......?

 4. 4
  +12
  ~ ob
  Wtorek, 09.05

  Więcej w markecie na kasie można zarobić niż na stołku dyrektorskim w oświacie. Taka prawda.

 5. 5
  +12
  ~ kkk/wf/
  Wtorek, 09.05

  teraz być dyrektorem szkoły czy przedszkola, to chyba jedynie za... karę...

 6. 6
  +10
  ~ Mają dość
  Wtorek, 09.05

  Ludzie mają juz dość tych chorych klimatów, gownianych pieniędzy, zajeżdzania , fochów i uciekają tam gdzie jeszcze da się oddychać nieskażonym powietrzem , ukladami, ukladzikami i pajeczynką ! Niedlugo juz ludzi zabraknie ale na wszystko trzeba zapracować

 7. 7
  +7
  ~ Elbinger
  Wtorek, 09.05

  Kto się pcha na taki stołek? Chore na władze kobiety po klimakterium i mobberzy z określonych układów. Fachowiec od kierowania ludźmi pryska w inne klimaty

 8. 8
  +7
  ~ Niech szukają frajera
  Wtorek, 09.05

  A po co się pchać zeby potem po ciężkiej pracy wyrzucili lub zdegradowali bo komuś stołek trzeba odpalić! Dziś stanowisko to juz nie prestiż !

 9. 9
  +5
  ~ Do elbinger
  Wtorek, 09.05

  Dokladnie takie co w domu nie mają chlopa aby sie móc na nim wyżyć albo zniewieścieli faceci co pod krawatem czują się silniejsi! Poza tym teraz pracownicy mądrzejsi od przełożonych i to ogólna kicha !

 10. 10
  +3
  ~ Upadły Harley
  Wtorek, 09.05

  Śpieszą się przed wyborami żeby znaleźć nowe wpłatomaty KWW Wróblewskiego

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3051431179047