Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elblążanin Adrian Durma Mistrzem Europy!

22.11.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanin Adrian Durma Mistrzem Europy!

W dniach 11-20.11. W tureckiej Antali odbyły się mistrzostwa Europy w kickboxingu. O tytuł mistrzowski stanęło ponad 1000 zawodników. Tego roczne mistrzostwa odbyły się po czteroletniej przewie, poprzednie w 2020r. zostały odwołane przez pandemie. Na mistrzostwach kontynentu startował elblażanin zawodnik UKS Silvant Kajak Adrian Durma w kategorii do 74kg w formule Light Contact zdobywając tytuł Mistrza Europy.

 

Durma w  imprezie tej rangi dwukrotnie był  brązowym medalistą, na mistrzostwach świata także dwukrotnie sięgał po brązowy medal. W tym roku byl bez konkurencyjny wygrywając cztery walki wysoko na punkty. W pierwszej walce Adrian zmierzył się z przeciwnikiem z Lichtensztainu Patrickiem Pricher. W pojedynku o medal Durma pokonał  reprezentanta Wielkiej Brytanii Iaina O'hare. Półfinałowym rywalem i wejscie do finalu mistrzostw  był Seehan Greeg z Irlandii. O tytuł Mistrza Europy elblażanin skrzyżował rękawice z Grekiem Michaelangelos Nikolou, z którym rok wcześniej przegrał minimalnie na mistrzostwach świata o wejście do finału, w tym pojedynku Adrian  zdecydowanie wygrał pokazując cały swój kunszt, walczyl twardo i zdecydowanie zdobywając złoty medal intytul Mistrza Europy. 

 

- jadąc na mistrzostwa czułem się mocny i wiedziałem że zrobię dobry wynik. Przed mistrzostwami w światowym rankingu byłem sklasyfikowany na pierwszym miejscu, co też motywowało. Stoczyłem cztery walki, każda znich była wymagająca i każda była inna, bo przeciwnicy mieli różne style.  Walki wygrałem wysoko na punkty. Ten cały sezon był dla mnie naprawdę ciężki. Pierwsza połowa roku była podporządkowana mojej pracy i był to dla mnie priorytet, uczyłem się w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Po egzaminach mogłem w 100% skupić się na treningach. Jest to ogromny sukces. Jestem jedynym zawodnikiem kickboxingu w elblagu ktory zdobył  medale na mistrzostwa świata i europy a teraz wygrałem mistrzostwa europy. Sukces smakuje bardzo bo od wielu lat trenuje sam, sam sobie jestem trenerem i układam plany treningowe, startowe. 

 

Teraz mam chwilę żeby odpocząć i pocieszyć wygrana. W przyszłym roku są mistrzostwa świata I już myślę o nic. 

 

 

 

informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ 100% elblążanin
  Dwa tygodnie temu, Wtorek, 22.11

  Wielkie gratulacje !!!

 2. 2
  +1
  ~ Michał
  Dwa tygodnie temu, Wtorek, 22.11

  Gratulacje robisz fajna robotę szacunek za ciężką pracę i co za tym idzie świetne wyniki

 3. 3
  0
  ~ M
  Dwa tygodnie temu, Środa, 23.11

  GTARULACJE

 4. 4
  0
  ~ kamil
  Ponad tydzień temu, Piątek, 25.11

  Adi jak zawsze pokazał klasę !!!! pełen podziwu!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93265986442566