Czwartek, 9.02.2023, Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Destination Dance Studio zdobywa złoto na Mistrzostwach Świata

18.10.2022, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Destination Dance Studio zdobywa złoto na Mistrzostwach Świata
Fot. nadesłane

Złoto dla tancerzy z Destination Dance Studio podczas Mistrzostw Świata federacji World Artistic Dance Federation (WADF)!

 

W minioną niedzielę 16.10.2022 w Płocku odbyły się Mistrzostwa Świata federacji World Artistic Dance Federation (WADF), w których wzięli udział tancerze z Destination Dance Studio z Elbląga. 

Mistrzostwa Świata WADF, to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez tanecznych organizowanych w Polsce, podczas której tancerze z różnych zakątków świata rywalizowali ze sobą o najwyższe miejsca na podium.  

Dla tancerzy Destination Dance Studio i UKTS Destination z Elbląga minione mistrzostwa zakończyły się ogromnymi sukcesami i aż czterema miejscami na podium w tym ZŁOTEM! 

W kategorii mini formacje DESTINATION JUNIOR TEAM okazały się być najlepsze na Świecie i zdobyły 1 miejsce i tytuł MISTRZA ŚWIATA! 

Wieloletnia praca tancerzy, trenujących pod okiem instruktorów Mileny Sikorskiej i Wiktorii Sudomierskiej, zaowocowała wspaniałą prezentacją na parkiecie i najwyższym miejscem na podium. 

 

W składzie najlepszej mini formacji na Świecie znalazły się: Agata Jarzyło, Amelia Frej, Roksana Orzechowska, Lena Wojciechowska, Lena Bałdyga, Maria Marciniak i Barbara Kamińska. 

 

Prócz najwyższego miejsca na podium nasi tancerze zdobyły również:

2 miejsce i tytuł Wicemistrza Świata w kategorii trio disco dance junior dla tancerek: Agata Jarzyło, Amelia Frej i Roksana Orzechowska 
3 miejsce i tytuł II Wicemistrza Świata w kategorii trio disco dance junior dla tancerek: Lena Wojciechowska, Lena Bałdyga i Barbara Kamińska
3 miejsce i tytuł II Wicemistrza Świata w kategorii trio disco dance kids dla tancerek: Zuzanna Hołody, Wiktoria Rejman i Marika Kotulska 
4 miejsce dla solistki Marii Marciniak w kategorii solo disco dance 
 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z naszych tancerzy i wszystkich prezentacji na parkiecie. Ciężko na to pracowaliśmy podczas wieloletnich treningów i szkoleń w naszym studiu. Gratulacje należą się jednak wszystkim tancerzom biorącym udział w Mistrzostwach za ich ciężka pracę włożoną w przygotowania oraz zaciętą rywalizację ze wszystkimi zespołami, duetami oraz solistkami. Jesteśmy bardzo dumni z osiągniętych wyników, które pokazują, że zaangażowaniem i ciężką pracą można osiągnąć naprawdę wiele

- dodaje Milena Sikorska, trener Destination Dance Studio. 

 

Destination Dance Studio

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ fanka
  Wtorek, 18.10

  Gratulacje za wspaniałe wyniki!!!

 2. 2
  +1
  ~ można
  Wtorek, 18.10

  Widzisz Antek? A twoi? Trochę za mocno opięte są te portki:)

 3. 3
  0
  ~ /* dziadek
  Środa, 19.10

  A ja pytam ile tam było zespołów i z jakich krajów ? W końcu to mistrzostwa świata !!!!!

 4. 4
  0
  ~ Obserwator
  Środa, 26.10

  Dwa zespoły XDDDDDDDD

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0004751682281