Piątek, 7.10.2022, Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Uwaga kierowcy! Od jutra prace drogowe na ul. Komeńskiego

21.09.2022, 17:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Uwaga kierowcy! Od jutra prace drogowe na ul. Komeńskiego
Fot. Archiwum Redakcji

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że w najbliższy czwartek, 22 września, planowane jest rozpoczęcie prac związanych z remontem nawierzchni jezdni ul. Komeńskiego w Elblągu, na odcinku od ul. Kochanowskiego do ul. Grunwaldzkiej. Wykonawcą prac będzie EPGK spółka z o.o.

 

Pierwsze prace polegać będą na sfrezowaniu istniejącej nawierzchni. W następnym etapie wykonana zostanie regulacja urządzeń zlokalizowanych w jezdni, tj. zasuw, włazów oraz kratek kanalizacji deszczowych.

 

W przyszłym tygodniu planowane jest położenie warstwy ścieralnej, ale będzie to uzależnione od panujących warunków atmosferycznych. Do czasu układania warstwy ścieralnej prace prowadzone będą pod ruchem, w przypadku okresowych utrudnień ruch może być kierowany ręcznie.

 

Środki przeznaczone na powyższe prace, realizowane przez spółkę EPGK, zostały zabezpieczone dzięki umowie prezydenta Elbląga z firmą PHU HYDROBUD, która wykorzystywała odcinek ul. Komeńskiego dla dojazdu ciężkich pojazdów w trakcie budowy budynku mieszkalnego.

 

 

Informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ "z uwagi na..., Nie!"
  Środa, 21.09

  Cztery lata laby i wreszcie widać kampanię wyborczą na ulicach - plackowanie. Na walcu (porównywalny ) powinna wisieć płachta "Witold Wróblewski prezydent miasta" aby elektorat zapamiętał kto o niego dba i z własnej kieszeni autostradę czyni. Pewnie zbyt dużo ubezpieczyciel pokrył napraw podwozia i zagroził podwyższeniem składki.

 2. 2
  +3
  ~ zkm
  Środa, 21.09

  A kiedy zostaną naprawione coroczne dziury na ul. Topolowej. Od wiosny na jezdni dziura na dziurze, nie można przejechć aby nie wpaść w dziurę ! Urzednicy od dróg ruszcie swoje tyłki i zobaczcie co się dzieje. Jest już końcówka września , niedługo śnieg zakryje dziury.

 3. 3
  --2
  ~ Remont Komeńskiego
  Środa, 21.09

  A co z dojazdrm do szpitala? Będzie zamknięty? Toz to nie logiczne przecież, odcinać szpital od edynego dojazdu na czas remontu

 4. 4
  +1
  ~ nie_ma_czasow
  Dwa tygodnie temu, Czwartek, 22.09

  Remont jest do Kochanowskiego, wiec masz dojad przez Sadowa/Kochanowskiego, Zeromskiego/Kochanowskiego, Zeromskiego/Reja, Bema. Poza tym, jak na razie mozna przejezdzac remontowanym odcinkiem i prace ida im dosc szybko.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0809359550476