Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Poznamy najlepsze formacje taneczne w kraju!

16.09.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Poznamy najlepsze formacje taneczne w kraju!

Już 18 września (niedziela) o godzinie 14:00 rozpoczną się Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych wraz z Akademickimi Mistrzostwami Polski. O mistrzowski tytuł powalczą formacje z Warszawy, Radomia i Elbląga.  Elbląg reprezentować będą dwa zespoły, które wystąpią w stylu standardowym. Zawody odbędą się w sali widowiskowo-sportowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

 

 

Podczas Mistrzostw każda formacja wykonuje sześciominutowy układ taneczny z czego sędziowie oceniają 4,5 minuty. Pozostały czas to niepunktowane show na wejście i zejście tancerzy. Jedynie w tym momencie możliwy jest układ dowolny, w którym mogą pojawić się nawet widowiskowe podnoszenia tancerek i elementy akrobatyczne

 

– mówi Antoni Czyżyk, Dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

 

– Bardzo się cieszę, że Mistrzostwa Polski po raz kolejny zostaną zorganizowane w Elblągu. Dodatkową atrakcją dla publiczności będą Akademickie Mistrzostwa Polski, skierowane do par tanecznych, w których przynajmniej jeden z zawodników jest studentem wyższej uczelni – dodał Antoni Czyżyk. 

 

Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, które odbędą się w Elblągu, będą okazją do zobaczenia najlepszych polskich tancerzy. Organizatorom bardzo zależy, aby w turnieju wystąpili najlepsi, aby podzielili się z widzami pasją i żeby powalczyli o jak najlepszy wynik. W turnieju wystąpi kilkadziesiąt par tanecznych, które powalczą o trofea w różnych kategoriach.

 

Bilety dostępne są tutaj: stoliki | trybuny 

 

Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych i Akademickie Mistrzostwa Polski | 19 września 2022 | sala widowiskowo-sportowa Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu |

 

Organizatorami turnieju są Federacja Tańca Sportowego, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz Polski Związek Sportu Tanecznego.

 

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.2003381252289